Танымал өнер тұлғаларының шеберлік сыныптары өтті

Музыка кафедрасының 40 жылдық мерейтойына орай Атырау мемлекеттік университетінде екі күндік конференция бастау алды.

Ағымдағы жылдың 26 - шы сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Музыка және өнер» кафедрасының құрылғанына 40 жылдық мерейтойына орай ұйымдастырылып отырған «Өнер мен музыкалық педагогиканың өзекті мәселелері: дәстүрлер, инновациялар» тақырыбында Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы басталды. Осы Халықаралық конференция аясында Ресей мен Қазақстанға танымал өнер қайраткерлері университет студенттері мен оқытушыларына арнап шеберлік сыныптарын өткізді. Шеберлік сыныптарын: Қазақстанның еңбек сіңірген артисі, күйші Айгүл Үлкенбаева, Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, дәстүрлі әнші Сәуле Жанпейісова, Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, Мемлекеттік сыйлықтың иегері, опера әншісі Шахмардан Абилов, Педагогика ғылымдарының докторы, профессор Р.Қ. Дүйсембинова және Ресейден келген қонақ, Астрахань мемлекеттік консерваториясының профессоры, хор дирижері Л.И.Егоровтар жүргізді. Бұл шаралар Атырау университетінің өнер факультеті студенттері мен профессор-оқытушыларының және де қаламыздағы музыкалық колледж студенттері мен оқытушыларының зор қызығушылықтарын туғызды.

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 80

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 45

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 43

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 31

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 42

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.