Танымал өнер тұлғаларының шеберлік сыныптары өтті

Музыка кафедрасының 40 жылдық мерейтойына орай Атырау мемлекеттік университетінде екі күндік конференция бастау алды.

Ағымдағы жылдың 26 - шы сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Музыка және өнер» кафедрасының құрылғанына 40 жылдық мерейтойына орай ұйымдастырылып отырған «Өнер мен музыкалық педагогиканың өзекті мәселелері: дәстүрлер, инновациялар» тақырыбында Халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы басталды. Осы Халықаралық конференция аясында Ресей мен Қазақстанға танымал өнер қайраткерлері университет студенттері мен оқытушыларына арнап шеберлік сыныптарын өткізді. Шеберлік сыныптарын: Қазақстанның еңбек сіңірген артисі, күйші Айгүл Үлкенбаева, Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, дәстүрлі әнші Сәуле Жанпейісова, Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, Мемлекеттік сыйлықтың иегері, опера әншісі Шахмардан Абилов, Педагогика ғылымдарының докторы, профессор Р.Қ. Дүйсембинова және Ресейден келген қонақ, Астрахань мемлекеттік консерваториясының профессоры, хор дирижері Л.И.Егоровтар жүргізді. Бұл шаралар Атырау университетінің өнер факультеті студенттері мен профессор-оқытушыларының және де қаламыздағы музыкалық колледж студенттері мен оқытушыларының зор қызығушылықтарын туғызды.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 9

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 30

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 51

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.