Конференцияда бұқаралық спортты дамытуды талқылады

«Қазақстан Республикасы спортының жоғары жетістіктерінің негізі -  білім жүйесіндегі  дене шынықтыру және бұқаралық спорттың инновациялық технологиялары» республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясы 24 сәуірде Атырау университетінде басталды.

Ғылыми форумға ресейлік және отандық танымал тұлғалар, спорт саласының майталмандары, олимпиада чемпиондары қатысты. Бүгінгі таңдағы мектептердегі дене шынықтыру пәнін жетілдіру мен бұқаралық спортты дамытудағы көкейкесті мәселелерді талқылаған конфеернция Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спорт орталығының 15 жылдығы аясында ұйымдастырылған. Конференцияның бірінші күні пленарлық және секциялық мәжілістер өтіп, теориялық және әдістемелік тақырыптардан пікіралмасулар жүрді. Екінші күні практикалық жұмыстар бойынша Атырау университетінің спорт кешенінде 1-10 сынып оқушылары арасындағы спорттық-интеллектуалдық эстафетасының қорытынды сайысы, Атырау мұнай және газ университетінде баскетболдан студенттер арасындағы жарыс, Талғайраң ауылындағы тоғайда мектептік туризм және спорттық бағдарлаудан жарыс ұйымдастырылды. Ғылыми конференцияның өтуіне университеттің өнер және спорт факультетінің дене тәрбиесі және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушылары үлес қосты.

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 32

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 49

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 76

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 107

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 69

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.