Конференцияда бұқаралық спортты дамытуды талқылады

«Қазақстан Республикасы спортының жоғары жетістіктерінің негізі -  білім жүйесіндегі  дене шынықтыру және бұқаралық спорттың инновациялық технологиялары» республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясы 24 сәуірде Атырау университетінде басталды.

Ғылыми форумға ресейлік және отандық танымал тұлғалар, спорт саласының майталмандары, олимпиада чемпиондары қатысты. Бүгінгі таңдағы мектептердегі дене шынықтыру пәнін жетілдіру мен бұқаралық спортты дамытудағы көкейкесті мәселелерді талқылаған конфеернция Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спорт орталығының 15 жылдығы аясында ұйымдастырылған. Конференцияның бірінші күні пленарлық және секциялық мәжілістер өтіп, теориялық және әдістемелік тақырыптардан пікіралмасулар жүрді. Екінші күні практикалық жұмыстар бойынша Атырау университетінің спорт кешенінде 1-10 сынып оқушылары арасындағы спорттық-интеллектуалдық эстафетасының қорытынды сайысы, Атырау мұнай және газ университетінде баскетболдан студенттер арасындағы жарыс, Талғайраң ауылындағы тоғайда мектептік туризм және спорттық бағдарлаудан жарыс ұйымдастырылды. Ғылыми конференцияның өтуіне университеттің өнер және спорт факультетінің дене тәрбиесі және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушылары үлес қосты.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 55

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 50

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 50

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 36

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 35

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.