24 сәуір - Халел Досмұхамедовтің туған күні

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұстаздары мен студенттері халқымыздың біртуар тұлғасы Халел Досмұхамедов ескерткішіне гүл шоқтарын қойып, баба рухына тағзым етті.

Студенттер ұлт мақтанышына айналған Халел Досмұхамедовке арналған өлеңдерін оқыды. Халелтану оқу-зертханасының жетекшісі Ғ.Базарғалиев, педагогика-зертханасының меңгерушісі Ш.Жанұзақова, университет кәсіподағының төрағасы Қ.Сүндетұлы Халелдің тұлғалық ерекшеліктері жайында айтып өтті. Халелдің тұлғалық келбетін айрықша суреттей білген жастарға арнайы кітаптар сыйға берілді. Іс-шара соңында оқытушылар мен студенттер Халел ескерткішіне гүл шоқтарын қойды.

ҚР Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы университетімізде

20 Фев 2019 9

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы Қалетаевтың қатысуымен кездесу өтті.

Х.Табылдиевтың «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсауы кесілді

18 Фев 2019 52

Өткен жұмада Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық ғылыми әмбебап кітапханасында "Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанындағы Саясаттанушылар орталығы және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұйымдастыруымен профессор Хисмет Табылдиевтың  «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсаукесеріне арналған ғылыми семинар өтті.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 44

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 56

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 67

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.