24 сәуір - Халел Досмұхамедовтің туған күні

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұстаздары мен студенттері халқымыздың біртуар тұлғасы Халел Досмұхамедов ескерткішіне гүл шоқтарын қойып, баба рухына тағзым етті.

Студенттер ұлт мақтанышына айналған Халел Досмұхамедовке арналған өлеңдерін оқыды. Халелтану оқу-зертханасының жетекшісі Ғ.Базарғалиев, педагогика-зертханасының меңгерушісі Ш.Жанұзақова, университет кәсіподағының төрағасы Қ.Сүндетұлы Халелдің тұлғалық ерекшеліктері жайында айтып өтті. Халелдің тұлғалық келбетін айрықша суреттей білген жастарға арнайы кітаптар сыйға берілді. Іс-шара соңында оқытушылар мен студенттер Халел ескерткішіне гүл шоқтарын қойды.

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 68

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 38

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 27

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 40

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.