24 сәуір - Халел Досмұхамедовтің туған күні

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұстаздары мен студенттері халқымыздың біртуар тұлғасы Халел Досмұхамедов ескерткішіне гүл шоқтарын қойып, баба рухына тағзым етті.

Студенттер ұлт мақтанышына айналған Халел Досмұхамедовке арналған өлеңдерін оқыды. Халелтану оқу-зертханасының жетекшісі Ғ.Базарғалиев, педагогика-зертханасының меңгерушісі Ш.Жанұзақова, университет кәсіподағының төрағасы Қ.Сүндетұлы Халелдің тұлғалық ерекшеліктері жайында айтып өтті. Халелдің тұлғалық келбетін айрықша суреттей білген жастарға арнайы кітаптар сыйға берілді. Іс-шара соңында оқытушылар мен студенттер Халел ескерткішіне гүл шоқтарын қойды.

Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы

28 Янв 2020 18

Бүгін облыстық "Атырау" газетінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Идрисов Саламат Нұрмұханұлының "Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы" атты мақаласы жарияланған болатын. Толығырақ "Атырау" газетінен оқи аласыздар.

Елнұр Сабыржанұлы университетімізде

28 Янв 2020 30

Бүгін Х.Досмұхмедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне  «Jas Otan» Жастар қанатының төрағасы Бисенбаев Елнұр Сабыржанұлы келіп, университет басшылығымен және студент жастармен кездесті.

Ректор "Атырау" телеарнасында

27 Янв 2020 28

Педагог мәртебесі туралы заң - білім мен ғылым сапасын арттырады. Бүгін Атырау телеарнасына арнайы ат басын бұрған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Саламат Ідірісов осылай деді. А.Құмарғалиұлы атындағы медиа аудиторияда Телеарна ұжымымен жүздескен ол жаңа заңның берер мүмкіндіктері туралы сөз қозғады. Мемлекет басшысының ұстаздар қауымына баса назар аударып, оларға көңіл бөлуінің өзі, біз үшін зор мәртебе дейді.

Электрондық коммерцияны жылжыту бойынша семинар

27 Янв 2020 27

2020 жылдың 24 қаңтарында 5В050600-Экономика мамандығының 1 курс студенттері, экономика және құқық факультетінің экономика кафедрасының аға оқытушылары Карамулдина А.А., Тлепова Г.Б., Зинуллина А.И. жетекшілігімен, интернет-сауданың Қазақстан еліндегі провайдері АҚ «Қазпочта» АҚ ұйымдастырған «Интернет-дүкен: оны қалай құру және жылжыту керек» тақырыбындағы маркетингтік семинарға қатысты.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 73

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.