24 сәуір - Халел Досмұхамедовтің туған күні

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұстаздары мен студенттері халқымыздың біртуар тұлғасы Халел Досмұхамедов ескерткішіне гүл шоқтарын қойып, баба рухына тағзым етті.

Студенттер ұлт мақтанышына айналған Халел Досмұхамедовке арналған өлеңдерін оқыды. Халелтану оқу-зертханасының жетекшісі Ғ.Базарғалиев, педагогика-зертханасының меңгерушісі Ш.Жанұзақова, университет кәсіподағының төрағасы Қ.Сүндетұлы Халелдің тұлғалық ерекшеліктері жайында айтып өтті. Халелдің тұлғалық келбетін айрықша суреттей білген жастарға арнайы кітаптар сыйға берілді. Іс-шара соңында оқытушылар мен студенттер Халел ескерткішіне гүл шоқтарын қойды.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 18

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 103

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 67

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 107

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 41

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.