24 сәуір - Халел Досмұхамедовтің туған күні

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұстаздары мен студенттері халқымыздың біртуар тұлғасы Халел Досмұхамедов ескерткішіне гүл шоқтарын қойып, баба рухына тағзым етті.

Студенттер ұлт мақтанышына айналған Халел Досмұхамедовке арналған өлеңдерін оқыды. Халелтану оқу-зертханасының жетекшісі Ғ.Базарғалиев, педагогика-зертханасының меңгерушісі Ш.Жанұзақова, университет кәсіподағының төрағасы Қ.Сүндетұлы Халелдің тұлғалық ерекшеліктері жайында айтып өтті. Халелдің тұлғалық келбетін айрықша суреттей білген жастарға арнайы кітаптар сыйға берілді. Іс-шара соңында оқытушылар мен студенттер Халел ескерткішіне гүл шоқтарын қойды.

Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру

22 Авг 2019 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 19-29 тамыз күндері Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жұмыстары аясында  шаралар өтуде.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 23

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 195

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 159

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 114

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды