«Жаc маман - 2017»

Кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде түлектерді жұмысқа орналастыру мақсатында «Жас маман – 2017» жәрмеңкесі ұйымдастырылды.

Жәрмеңкеге 47 – білім саласынан, 78 – педагогикалық емес мамандықтардан, барлығы 125 жұмыс беруші мекеме қатысты.

Биыл университетті күндізгі бөлімде оқитын 679 студент бітіреді. Бүгінгі күні педагогикалық мамандықтарды бітіргелі отырған 250 студенттің 100-ге жуығы қазірдің өзінде мемлекеттік педагогикалық тәжірибеден өту нәтижесінде жұмысқа қабылданып үлгерген. Ал «Жас маман - 2017» жәрмеңкесі нәтижесінде тағы 62 бітіруші түлекті жұмысқа орналастыруға мүмкіндік туды.

Жалпы жәрмеңке қорытындысына сәйкес математика, физика, информатика, химия, орыс тілі мен әдебиеті, орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті, дефектология, музыкалық білім, бейнелеу өнері және сызу, дене шынықтыру және спорт мамандықтарына сұраныстың жоғары екендігін атап өткіміз келеді.

Жәрмеңкеге жергілікті басқару, құқық қорғау органдарының, банк, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, туристік фирмалардың өкілдері белсенді қатысты.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 8

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 10

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті. Байқауда қатысушылардың көркем мәтінді оқу шеберлігімен қатар, дауыс мәнеріне және тіл тазалығына, көркем мәтінді таңдау талғамы мен сахнада өзін-өзі ұстауына баса мән берілді. Өңірімізде ұйымдастырылған шарада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика мамандығының 1 курс студенті Ақбаян Жасұланқызы 3-орынды жеңіп алды. Курс кураторы М.Т.Мукашева.  Ақбаянға алдағы уақытта да бағындырар белестерінің биік болып, жеңіс тұғырынан көрінуіне тілектеспіз.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 6

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті. Дөңгелек  үстелге  стандарттау және сертификаттау саласындағы мамандар мен 5В073200-Стандарттау және сертификаттау мамандығының студенттері қатысты.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 14

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.

«StudentDigitalFest» конкурсына қатысу шарттары

18 Окт 2019 8

KAZENERGY» қауымдастығы «StudentDigitalFest»  Зияткерлік командалық конкурсына қабылдау басталғанын хабарлайды