«Жаc маман - 2017»

Кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде түлектерді жұмысқа орналастыру мақсатында «Жас маман – 2017» жәрмеңкесі ұйымдастырылды.

Жәрмеңкеге 47 – білім саласынан, 78 – педагогикалық емес мамандықтардан, барлығы 125 жұмыс беруші мекеме қатысты.

Биыл университетті күндізгі бөлімде оқитын 679 студент бітіреді. Бүгінгі күні педагогикалық мамандықтарды бітіргелі отырған 250 студенттің 100-ге жуығы қазірдің өзінде мемлекеттік педагогикалық тәжірибеден өту нәтижесінде жұмысқа қабылданып үлгерген. Ал «Жас маман - 2017» жәрмеңкесі нәтижесінде тағы 62 бітіруші түлекті жұмысқа орналастыруға мүмкіндік туды.

Жалпы жәрмеңке қорытындысына сәйкес математика, физика, информатика, химия, орыс тілі мен әдебиеті, орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті, дефектология, музыкалық білім, бейнелеу өнері және сызу, дене шынықтыру және спорт мамандықтарына сұраныстың жоғары екендігін атап өткіміз келеді.

Жәрмеңкеге жергілікті басқару, құқық қорғау органдарының, банк, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің, туристік фирмалардың өкілдері белсенді қатысты.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 13

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 28

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 33

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 55

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 44

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.