«Бизнесті бастау. Lean Startup әдісі» тақырыбында қонақ дәрісі өтті

30 қараша күні сағат 10.00-де ZOOM бағдарламасы бойынша Экономика және құқық факультетінің Экономика кафедрасының аға оқытушысы, магистр С.О.Курмашева 5В050700 - Менеджмент, 5В051000 – Мемлекеттік және жергілікті басқару, Саладағы менеджмент,
топтарының білім алушыларына «Бизнес жоспарлау» пәнінен «Бизнесті бастау. Lean Startup әдісі» тақырыбында қонақ дәрісін ұйымдастырды.

Қонақ дәрісін    ANDDevolopment ЖК, «Голландия гүлдері»         директоры Исхакова Бахыт Анбиевна, Кәсіпкер әйелдер ассоциациясының жаңа мүшесі Бакенова Сауле Хамзақызы өткізді. Студенттерге бизнесті бастау үшін бастапқы идея туралы, Startup жаболардың жүзеге асырылмау себептерін және «Үнемді» Startup пен «Қорғаныс» Startup туралы түсіндіріп, бизнес бойынша бірнеше кеңестер беріп, аудиторияны үлкен қызығушылыққа бөледі. Кездесуде студенттер қажетті практикалық ақпарат ала алады.

Экономикалық мамандықтардың студенттері дәрісті үлкен қызығушылықпен тыңдап, толық мәлімет алу мақсатында, сұрақтар қойып, белсене араласты.