ҚОНАҚ ДӘРІСІ

Өндіріспен байланысты қолдау және практикаға бағдарланған оқытуды ұйымдастыру мақсатында факультет профессор-оқытушылар құрамы дәріс беретін пәндерінен қонақ дәрісін ұйымдастыруда.

Қонақ дәрісі студенттердің үлкен қызығушылыққа бөленіп, пайдалы диалог түрінде өткізіледі. Кездесуде студенттер қажетті практикалық ақпарат ала алады. Экономика және құқық факультетінің Қаржы және есеп кафедрасының аға оқытушысы, магистр Ескалиева Асель Жумабаевна 2020 жылдың 26 қараша күні Zoom платформасы арқылы «Салық және салық салу» пәнінен Менеджмент-311, ЖМБ-317, Саладағы менеджмент – 225 топ, Экономика ж/е мемлекеттік басқару - 229 топ студенттеріне «Қазақстан Республикасының Салық қызметі: құрылымы, құқықтық базасы, ұйымдастыру ерекшеліктері мен басқа мемлекеттік органдармен бірлесіп қызмет етуі» тақырыбына қонақ дәрісін ұйымдастырды. Қонақ дәрісін Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің түсіндіру жұмыстары бөлімінің басшысы Сарманов Нұрболат Әлібекұлы өткізді.