«Есірткісіз әлем!»

Атырау облысы ІІД Есірткі бизнесіне қарсы күрес басқармасының ұйымдастыруымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәдени-спорт кешенінде «Есірткісіз әлем» атты акция өткізілді.

Кең көлемде ұйымдастырылған шараға облыстық білім басқармасы, спорт және туризм басқармасы, сонымен қатар Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті атсалысты. Акцияға барлығы 700-ден астам жоғары оқу орындары мен колледждер студенттері және орта мектептердің оқушылары, қаладағы спорт мектептерінің тәрбиеленушілері қатысты. Шараны Ішкі істер департаментінің бастығы полиция полковнигі Аян Дүйсембаев ашты. Бұдан соң қатысушылар алдында облыстық білім басқармасының басшысы Нұрсауле Сайлауова, облыстық турзим және спорт басқармасының басшысы Азамат Бекет, облысқа танымал спортшылар сөз сөйледі. Есірткі бизнесіне қарсы күрес басқармасының бастамасымен есірткінің зардабы және нашақорлардың өмірі туралы жастарға қысқа метражды фильм көрсетілді.Жиналғандар ІІД Кинологиялық орталығының қызметтік иттерінің оқу-жаттығуларын тамашалады. Акция республика деңгейіндегі өнер жұлдыздарының конецертіне ұласты.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 1

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 10

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 31

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.

АтМУ командасы І орын алды

6 Дек 2018 106

Желтоқсанның 1-і мен 3-і аралығында Қазақстанның батыс аймақтық ұлттық студенттік лигасының 2018-19 маусымының  I туры басталды. Рүстем Тулеуов жетекшілік ететін баскетбол командасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті командасы 3 команданы ойсырата жеңіп, 1 орынды иеленді.

Көптілді білім берудің өзекті мәселелері

6 Дек 2018 84

Қарашаның 30-ыншы жұлдызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасы аясында «Жоғарғы оқу орындарында көптілді білім берудің өзекті мәселелері» атты аймақтық, ғылыми-тәжірбиелік конференция өткізілді.