«Есірткісіз әлем!»

Атырау облысы ІІД Есірткі бизнесіне қарсы күрес басқармасының ұйымдастыруымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәдени-спорт кешенінде «Есірткісіз әлем» атты акция өткізілді.

Кең көлемде ұйымдастырылған шараға облыстық білім басқармасы, спорт және туризм басқармасы, сонымен қатар Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті атсалысты. Акцияға барлығы 700-ден астам жоғары оқу орындары мен колледждер студенттері және орта мектептердің оқушылары, қаладағы спорт мектептерінің тәрбиеленушілері қатысты. Шараны Ішкі істер департаментінің бастығы полиция полковнигі Аян Дүйсембаев ашты. Бұдан соң қатысушылар алдында облыстық білім басқармасының басшысы Нұрсауле Сайлауова, облыстық турзим және спорт басқармасының басшысы Азамат Бекет, облысқа танымал спортшылар сөз сөйледі. Есірткі бизнесіне қарсы күрес басқармасының бастамасымен есірткінің зардабы және нашақорлардың өмірі туралы жастарға қысқа метражды фильм көрсетілді.Жиналғандар ІІД Кинологиялық орталығының қызметтік иттерінің оқу-жаттығуларын тамашалады. Акция республика деңгейіндегі өнер жұлдыздарының конецертіне ұласты.

Журналист болу - дарындылық!

6 Апр 2020 23

Университетіміздің "Ақтаңгер" ақындар клубының "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасының кезекті қонағы - ұлт жанашыры, қазақ телевизиясының королі, журналист Нұртілеу Иманғалиұлы болды.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 95

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 76

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 60

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 89

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.