Профессор оқытушылар жетістіктері

Психология және арнайы білім беру кафедрасының магистрлері Н.Б.Қарабаева, К.О.Қазиев ғылым күніне орай Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік Мемлекеттік университетінде өткен «Жастар, ғылым және инновация» атты Халықаралық форумына қатысты.

Педагогика және психологияның өзекті мәселеріне байланысты Мастер классты үш тілде өткізіп, өз тәжірибелерін көрсетіп, әділқазылардың және форумға қатысушылардың ризашылығына бөленіп, магистр Н.Б.Қарабаева бірінші дәрежелі, Қ.О.Қазиев екінші дәрежелі дипломмен марапатталды. Кафедраның академиялық профессоры С.Қ.Нурмукашева республикалық «Менің бастауым – менің Отаным үшін» шығармашылық жобалар байқауын өткізуге белсене қатысқаны үшін облыстық білім басқармасының Алғыс хатымен, кафедра меңгерушісі Г.Қ.Шұғаева, кафедраның доценті Ж.Н.Сабирова мен магистр Г.М.Мусина жас ұрпаққа үлгі боларлық нәтижелі ғылыми-зерттеу жұмысы үшін ғылым саласына қосқан үлесі үшін университет ректорының Алғыс хатымен марапатталды.

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 11

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 5

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 115

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 34

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.