Профессор оқытушылар жетістіктері

Психология және арнайы білім беру кафедрасының магистрлері Н.Б.Қарабаева, К.О.Қазиев ғылым күніне орай Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік Мемлекеттік университетінде өткен «Жастар, ғылым және инновация» атты Халықаралық форумына қатысты.

Педагогика және психологияның өзекті мәселеріне байланысты Мастер классты үш тілде өткізіп, өз тәжірибелерін көрсетіп, әділқазылардың және форумға қатысушылардың ризашылығына бөленіп, магистр Н.Б.Қарабаева бірінші дәрежелі, Қ.О.Қазиев екінші дәрежелі дипломмен марапатталды. Кафедраның академиялық профессоры С.Қ.Нурмукашева республикалық «Менің бастауым – менің Отаным үшін» шығармашылық жобалар байқауын өткізуге белсене қатысқаны үшін облыстық білім басқармасының Алғыс хатымен, кафедра меңгерушісі Г.Қ.Шұғаева, кафедраның доценті Ж.Н.Сабирова мен магистр Г.М.Мусина жас ұрпаққа үлгі боларлық нәтижелі ғылыми-зерттеу жұмысы үшін ғылым саласына қосқан үлесі үшін университет ректорының Алғыс хатымен марапатталды.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 28

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.

Әбу Насыр Әл-Фараби - 1150 жыл

16 Янв 2020 11

Шығыстың ғұлама ойшылы Әбу Насыр Әл-Фарабидің 1150 жылдық мерейтойына орай ғылыми ақпарат және сирек кездесетін әдебиеттер бөлімінде «Әл-Фараби - өркениет философы» тақырыптық әдебиеттер ұсыныс-тізімі жасалып,  «Бабалар сөзі - тәрбие көзі» кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Андре Карстенс университетімізде

15 Янв 2020 38

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстандағы Нидерланды мемлекетінің елшілігінен келген Андре Карстенспен кездесу өтті.

Абай және ХХI ғасырдағы Қазақстан

14 Янв 2020 38

Биыл Абай Құнанбайұлының туғанына 175 жыл. Осыған орай, Ел Президенті Қасым-Жомарт Тоқаев "Абай және ХХІ ғасырдағы Қазақстан" атты ұлы ақынның мерейтойына арналған мақаласын жариялағаны  белгілі. Мемлекет басшы мақаласындағы негізгі мақсат пен бағытты атыраулық ғалымдар талқылап, ой қорытты.

Абай Құнанбайұлының 175 жылдығы

14 Янв 2020 35

Ұлы ақын, композитор, философ, саясаткер, ағартушы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығын тойлауға арналған шаралар басталғаны баршаға мәлім.