Профессор оқытушылар жетістіктері

Психология және арнайы білім беру кафедрасының магистрлері Н.Б.Қарабаева, К.О.Қазиев ғылым күніне орай Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік Мемлекеттік университетінде өткен «Жастар, ғылым және инновация» атты Халықаралық форумына қатысты.

Педагогика және психологияның өзекті мәселеріне байланысты Мастер классты үш тілде өткізіп, өз тәжірибелерін көрсетіп, әділқазылардың және форумға қатысушылардың ризашылығына бөленіп, магистр Н.Б.Қарабаева бірінші дәрежелі, Қ.О.Қазиев екінші дәрежелі дипломмен марапатталды. Кафедраның академиялық профессоры С.Қ.Нурмукашева республикалық «Менің бастауым – менің Отаным үшін» шығармашылық жобалар байқауын өткізуге белсене қатысқаны үшін облыстық білім басқармасының Алғыс хатымен, кафедра меңгерушісі Г.Қ.Шұғаева, кафедраның доценті Ж.Н.Сабирова мен магистр Г.М.Мусина жас ұрпаққа үлгі боларлық нәтижелі ғылыми-зерттеу жұмысы үшін ғылым саласына қосқан үлесі үшін университет ректорының Алғыс хатымен марапатталды.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 65

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 81

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 85

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 74

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124