Профессор оқытушылар жетістіктері

Психология және арнайы білім беру кафедрасының магистрлері Н.Б.Қарабаева, К.О.Қазиев ғылым күніне орай Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік Мемлекеттік университетінде өткен «Жастар, ғылым және инновация» атты Халықаралық форумына қатысты.

Педагогика және психологияның өзекті мәселеріне байланысты Мастер классты үш тілде өткізіп, өз тәжірибелерін көрсетіп, әділқазылардың және форумға қатысушылардың ризашылығына бөленіп, магистр Н.Б.Қарабаева бірінші дәрежелі, Қ.О.Қазиев екінші дәрежелі дипломмен марапатталды. Кафедраның академиялық профессоры С.Қ.Нурмукашева республикалық «Менің бастауым – менің Отаным үшін» шығармашылық жобалар байқауын өткізуге белсене қатысқаны үшін облыстық білім басқармасының Алғыс хатымен, кафедра меңгерушісі Г.Қ.Шұғаева, кафедраның доценті Ж.Н.Сабирова мен магистр Г.М.Мусина жас ұрпаққа үлгі боларлық нәтижелі ғылыми-зерттеу жұмысы үшін ғылым саласына қосқан үлесі үшін университет ректорының Алғыс хатымен марапатталды.

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 17

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 76

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 47

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 83

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 28

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.