Атырау облыстық сотының төрағасы Атырау университетінде

Ағымдағы жылдың 18-ші сәуірі күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің бас оқу ғимаратындағы акт залында «Құқықтық сауатты арттыру айлығы» атты ақпараттық-насихат шарасы болып өтті.

Бұл шараға университетіміздің экономика және құқық факультетінің Азаматтық-құқықтар пәндері кафедрасының студенттері мен профессор-оқытушылар құрамы және Атырау облыстық сотының төрағасы – Марғұлан Жұбанышұлы Бектұрғанов, Атырау облыстық сотының судьясы, судья әдебі жөніндегі комиссия төрағасы Райса Аққұлова, Атырау облыстық сотының судьясы Жұлдыз Мадьяровалар құрметті қонақ болып қатынасты. «Құқықтық сауатты арттыру айлығы» шарасының басты мақсаты: 5В030100 – Құқықтану мамандығының студенттеріне сот қызметінің мақсаты, қағидалары мен міндеттерін жеткізу, сонымен қатар, сот жүйесі үшін кадрлар сапасын, кәсіпқойлығын өсіру жолдарын насихаттау барысындағы құқықтық сауаттылықты арттыру болды. Шараны Атырау университетінің оқу ісі жөніндегі проректоры Гүлжан Жарасова ашып, шақырылған қонақтарға қош келдіңіздер айтты. Әрмен қарай , Атырау облыстық сотының төрағасы – Марғұлан Жұбанышұлы Бектұрғанов сөз алып университет студенттері мен оқытушыларының көкейінде жүрген көптеген сұрақтарға тұшымды жауаптар алды. Шара барысында Қазақстан Республикасының Сот жүйесі туралы деректі-танымдық фильм көрсетілді.

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 17

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 76

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 47

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 83

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 29

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.