Атырау облыстық сотының төрағасы Атырау университетінде

Ағымдағы жылдың 18-ші сәуірі күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің бас оқу ғимаратындағы акт залында «Құқықтық сауатты арттыру айлығы» атты ақпараттық-насихат шарасы болып өтті.

Бұл шараға университетіміздің экономика және құқық факультетінің Азаматтық-құқықтар пәндері кафедрасының студенттері мен профессор-оқытушылар құрамы және Атырау облыстық сотының төрағасы – Марғұлан Жұбанышұлы Бектұрғанов, Атырау облыстық сотының судьясы, судья әдебі жөніндегі комиссия төрағасы Райса Аққұлова, Атырау облыстық сотының судьясы Жұлдыз Мадьяровалар құрметті қонақ болып қатынасты. «Құқықтық сауатты арттыру айлығы» шарасының басты мақсаты: 5В030100 – Құқықтану мамандығының студенттеріне сот қызметінің мақсаты, қағидалары мен міндеттерін жеткізу, сонымен қатар, сот жүйесі үшін кадрлар сапасын, кәсіпқойлығын өсіру жолдарын насихаттау барысындағы құқықтық сауаттылықты арттыру болды. Шараны Атырау университетінің оқу ісі жөніндегі проректоры Гүлжан Жарасова ашып, шақырылған қонақтарға қош келдіңіздер айтты. Әрмен қарай , Атырау облыстық сотының төрағасы – Марғұлан Жұбанышұлы Бектұрғанов сөз алып университет студенттері мен оқытушыларының көкейінде жүрген көптеген сұрақтарға тұшымды жауаптар алды. Шара барысында Қазақстан Республикасының Сот жүйесі туралы деректі-танымдық фильм көрсетілді.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 6

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 30

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 50

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.