Атырау облыстық сотының төрағасы Атырау университетінде

Ағымдағы жылдың 18-ші сәуірі күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің бас оқу ғимаратындағы акт залында «Құқықтық сауатты арттыру айлығы» атты ақпараттық-насихат шарасы болып өтті.

Бұл шараға университетіміздің экономика және құқық факультетінің Азаматтық-құқықтар пәндері кафедрасының студенттері мен профессор-оқытушылар құрамы және Атырау облыстық сотының төрағасы – Марғұлан Жұбанышұлы Бектұрғанов, Атырау облыстық сотының судьясы, судья әдебі жөніндегі комиссия төрағасы Райса Аққұлова, Атырау облыстық сотының судьясы Жұлдыз Мадьяровалар құрметті қонақ болып қатынасты. «Құқықтық сауатты арттыру айлығы» шарасының басты мақсаты: 5В030100 – Құқықтану мамандығының студенттеріне сот қызметінің мақсаты, қағидалары мен міндеттерін жеткізу, сонымен қатар, сот жүйесі үшін кадрлар сапасын, кәсіпқойлығын өсіру жолдарын насихаттау барысындағы құқықтық сауаттылықты арттыру болды. Шараны Атырау университетінің оқу ісі жөніндегі проректоры Гүлжан Жарасова ашып, шақырылған қонақтарға қош келдіңіздер айтты. Әрмен қарай , Атырау облыстық сотының төрағасы – Марғұлан Жұбанышұлы Бектұрғанов сөз алып университет студенттері мен оқытушыларының көкейінде жүрген көптеген сұрақтарға тұшымды жауаптар алды. Шара барысында Қазақстан Республикасының Сот жүйесі туралы деректі-танымдық фильм көрсетілді.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 2

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 10

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 31

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.

АтМУ командасы І орын алды

6 Дек 2018 106

Желтоқсанның 1-і мен 3-і аралығында Қазақстанның батыс аймақтық ұлттық студенттік лигасының 2018-19 маусымының  I туры басталды. Рүстем Тулеуов жетекшілік ететін баскетбол командасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті командасы 3 команданы ойсырата жеңіп, 1 орынды иеленді.

Көптілді білім берудің өзекті мәселелері

6 Дек 2018 84

Қарашаның 30-ыншы жұлдызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасы аясында «Жоғарғы оқу орындарында көптілді білім берудің өзекті мәселелері» атты аймақтық, ғылыми-тәжірбиелік конференция өткізілді.