Атырау облыстық сотының төрағасы Атырау университетінде

Ағымдағы жылдың 18-ші сәуірі күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің бас оқу ғимаратындағы акт залында «Құқықтық сауатты арттыру айлығы» атты ақпараттық-насихат шарасы болып өтті.

Бұл шараға университетіміздің экономика және құқық факультетінің Азаматтық-құқықтар пәндері кафедрасының студенттері мен профессор-оқытушылар құрамы және Атырау облыстық сотының төрағасы – Марғұлан Жұбанышұлы Бектұрғанов, Атырау облыстық сотының судьясы, судья әдебі жөніндегі комиссия төрағасы Райса Аққұлова, Атырау облыстық сотының судьясы Жұлдыз Мадьяровалар құрметті қонақ болып қатынасты. «Құқықтық сауатты арттыру айлығы» шарасының басты мақсаты: 5В030100 – Құқықтану мамандығының студенттеріне сот қызметінің мақсаты, қағидалары мен міндеттерін жеткізу, сонымен қатар, сот жүйесі үшін кадрлар сапасын, кәсіпқойлығын өсіру жолдарын насихаттау барысындағы құқықтық сауаттылықты арттыру болды. Шараны Атырау университетінің оқу ісі жөніндегі проректоры Гүлжан Жарасова ашып, шақырылған қонақтарға қош келдіңіздер айтты. Әрмен қарай , Атырау облыстық сотының төрағасы – Марғұлан Жұбанышұлы Бектұрғанов сөз алып университет студенттері мен оқытушыларының көкейінде жүрген көптеген сұрақтарға тұшымды жауаптар алды. Шара барысында Қазақстан Республикасының Сот жүйесі туралы деректі-танымдық фильм көрсетілді.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 27

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 44

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 39

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 59

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 30

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.