«Философия менің өмірімде»

2017 жылдың 6 сәуірінде Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ философия кафедрасының Кіші Фараби академиясы IV Халықаралық Фараби Оқуларының және Фараби Форум аясында «Философия менің өмірімде» республикалық эссе конкурсы өткізілді.

Конкурстың мақсаты - студенттердің ғылыми-зерттеу жұмысын жетілдіру, Қазақстан ЖОО дарынды жастарын ғылыми зерттеу жұмыстарына тарту болды. Конкурс жұмыстарына Х.Досмұхамедов атындағы АтМу студенттері де қатысты. Республикалық конкурс нәтижесі бойынша «Орыс тілі мен әдебиеті» мамандығының 2 курс, 203 тобының студенті Самарцева Александра (ғылыми жетекшісі - филос. ғ.к. Кенжебаев А.А.) II орын алса, «құқықтану» мамандығының 1 курс, 101топ студенті Қабдолла Төлебике III орынға ие болды (Ғылыми жетекшісі- филос. ғ.д. Бекежан Ө.Қ.).

21 Сен 2018 31

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 45

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 62

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 82

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасы Атырау университетінде

17 Сен 2018 5

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерге арналған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті- Елбасы кітапханасының «Рухани жаңғыру: Болашаққа бастар жол» атты семинар тренингі өтті.