«Философия менің өмірімде»

2017 жылдың 6 сәуірінде Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ философия кафедрасының Кіші Фараби академиясы IV Халықаралық Фараби Оқуларының және Фараби Форум аясында «Философия менің өмірімде» республикалық эссе конкурсы өткізілді.

Конкурстың мақсаты - студенттердің ғылыми-зерттеу жұмысын жетілдіру, Қазақстан ЖОО дарынды жастарын ғылыми зерттеу жұмыстарына тарту болды. Конкурс жұмыстарына Х.Досмұхамедов атындағы АтМу студенттері де қатысты. Республикалық конкурс нәтижесі бойынша «Орыс тілі мен әдебиеті» мамандығының 2 курс, 203 тобының студенті Самарцева Александра (ғылыми жетекшісі - филос. ғ.к. Кенжебаев А.А.) II орын алса, «құқықтану» мамандығының 1 курс, 101топ студенті Қабдолла Төлебике III орынға ие болды (Ғылыми жетекшісі- филос. ғ.д. Бекежан Ө.Қ.).

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 11

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 15

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті. Байқауда қатысушылардың көркем мәтінді оқу шеберлігімен қатар, дауыс мәнеріне және тіл тазалығына, көркем мәтінді таңдау талғамы мен сахнада өзін-өзі ұстауына баса мән берілді. Өңірімізде ұйымдастырылған шарада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика мамандығының 1 курс студенті Ақбаян Жасұланқызы 3-орынды жеңіп алды. Курс кураторы М.Т.Мукашева.  Ақбаянға алдағы уақытта да бағындырар белестерінің биік болып, жеңіс тұғырынан көрінуіне тілектеспіз.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 10

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті. Дөңгелек  үстелге  стандарттау және сертификаттау саласындағы мамандар мен 5В073200-Стандарттау және сертификаттау мамандығының студенттері қатысты.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 18

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.

«StudentDigitalFest» конкурсына қатысу шарттары

18 Окт 2019 8

KAZENERGY» қауымдастығы «StudentDigitalFest»  Зияткерлік командалық конкурсына қабылдау басталғанын хабарлайды