«Философия менің өмірімде»

2017 жылдың 6 сәуірінде Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ философия кафедрасының Кіші Фараби академиясы IV Халықаралық Фараби Оқуларының және Фараби Форум аясында «Философия менің өмірімде» республикалық эссе конкурсы өткізілді.

Конкурстың мақсаты - студенттердің ғылыми-зерттеу жұмысын жетілдіру, Қазақстан ЖОО дарынды жастарын ғылыми зерттеу жұмыстарына тарту болды. Конкурс жұмыстарына Х.Досмұхамедов атындағы АтМу студенттері де қатысты. Республикалық конкурс нәтижесі бойынша «Орыс тілі мен әдебиеті» мамандығының 2 курс, 203 тобының студенті Самарцева Александра (ғылыми жетекшісі - филос. ғ.к. Кенжебаев А.А.) II орын алса, «құқықтану» мамандығының 1 курс, 101топ студенті Қабдолла Төлебике III орынға ие болды (Ғылыми жетекшісі- филос. ғ.д. Бекежан Ө.Қ.).

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 13

16 тамыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 102

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 89

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 32

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 366

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.