«Философия менің өмірімде»

2017 жылдың 6 сәуірінде Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ философия кафедрасының Кіші Фараби академиясы IV Халықаралық Фараби Оқуларының және Фараби Форум аясында «Философия менің өмірімде» республикалық эссе конкурсы өткізілді.

Конкурстың мақсаты - студенттердің ғылыми-зерттеу жұмысын жетілдіру, Қазақстан ЖОО дарынды жастарын ғылыми зерттеу жұмыстарына тарту болды. Конкурс жұмыстарына Х.Досмұхамедов атындағы АтМу студенттері де қатысты. Республикалық конкурс нәтижесі бойынша «Орыс тілі мен әдебиеті» мамандығының 2 курс, 203 тобының студенті Самарцева Александра (ғылыми жетекшісі - филос. ғ.к. Кенжебаев А.А.) II орын алса, «құқықтану» мамандығының 1 курс, 101топ студенті Қабдолла Төлебике III орынға ие болды (Ғылыми жетекшісі- филос. ғ.д. Бекежан Ө.Қ.).

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 9

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.