17-21 сәуір - Өзін-өзі басқару апталығы өтеді

17-21 сәуір -  Өзін-өзі басқару апталығы өтеді

Құрметті Әріптестер, Студенттер, Магистранттар!

17-21 сәуір аралығында университетте студенттердің өзін-өзі басқару апталығы өтеді.

Бүгін ғылыми кеңес залында өзін-өзі басқару апталығы салтанатты түрде ашылды. Ашылуына университеттің оқу ісінің проректоры Г.Жарасова қатысып, апталықтың мән-маңызын түсіндіріп өтті және басшылыққа өздерін алмастыратын студенттерді таныстырды.

Өзін-өзі басқару апталығының жоспары, іс-шаралар күнтізбесі төмендегі сілтемеде ұсынылады.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 67

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 82

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 87

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 126