17-21 сәуір - Өзін-өзі басқару апталығы өтеді

17-21 сәуір -  Өзін-өзі басқару апталығы өтеді

Құрметті Әріптестер, Студенттер, Магистранттар!

17-21 сәуір аралығында университетте студенттердің өзін-өзі басқару апталығы өтеді.

Бүгін ғылыми кеңес залында өзін-өзі басқару апталығы салтанатты түрде ашылды. Ашылуына университеттің оқу ісінің проректоры Г.Жарасова қатысып, апталықтың мән-маңызын түсіндіріп өтті және басшылыққа өздерін алмастыратын студенттерді таныстырды.

Өзін-өзі басқару апталығының жоспары, іс-шаралар күнтізбесі төмендегі сілтемеде ұсынылады.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы менеджмент жүйесі

19 Ноя 2018

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті базасында ISO  7001:2016 ж Исоны енгізу жөніндегі ЖШС агенттігі «Сыбайлас жемқорлыққа қарсы менеджмент жүйесі» тақырыбында жиын өткізді.

Жаһандану дәуіріндегі күй өнерінің насихаталуы

19 Ноя 2018 4

Атырау университеті Музыка және өнер кафедрасында "Жаһандану дәуіріндегі күй өнерінің дамуы мен насихатталуы" тақырыбында ғылыми семинар ұйымдастырылды.

Ұстаздың мерейлі сәті

19 Ноя 2018 6

Өткен аптада университеттің Музыка және өнер кафедрасының доценті Тамара Мұқанқызы Сүйінғаринаның 60 жас мерейтойына және ғылыми-педагогикалық қызметінің 30 жылдығына арналған салтанатты кеш өтті.

Жалпыхалықтық диктант

14 Ноя 2018 74

Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 ақпандағы №637 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 наурызындағы № 27 өкімімен бекітілген «Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына 2025 жылға дейін кезең-кезеңімен көшіру жөніндегі іс-шаралар жоспарына» сәйкес Халел Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінде 14 қараша 2018 жылы жалпыхалықтық диктант өткізілді.

Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

12 Ноя 2018 118

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.