17-21 сәуір - Өзін-өзі басқару апталығы өтеді

17-21 сәуір -  Өзін-өзі басқару апталығы өтеді

Құрметті Әріптестер, Студенттер, Магистранттар!

17-21 сәуір аралығында университетте студенттердің өзін-өзі басқару апталығы өтеді.

Бүгін ғылыми кеңес залында өзін-өзі басқару апталығы салтанатты түрде ашылды. Ашылуына университеттің оқу ісінің проректоры Г.Жарасова қатысып, апталықтың мән-маңызын түсіндіріп өтті және басшылыққа өздерін алмастыратын студенттерді таныстырды.

Өзін-өзі басқару апталығының жоспары, іс-шаралар күнтізбесі төмендегі сілтемеде ұсынылады.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 27

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 21

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 24

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 56

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.