17-21 сәуір - Өзін-өзі басқару апталығы өтеді

17-21 сәуір -  Өзін-өзі басқару апталығы өтеді

Құрметті Әріптестер, Студенттер, Магистранттар!

17-21 сәуір аралығында университетте студенттердің өзін-өзі басқару апталығы өтеді.

Бүгін ғылыми кеңес залында өзін-өзі басқару апталығы салтанатты түрде ашылды. Ашылуына университеттің оқу ісінің проректоры Г.Жарасова қатысып, апталықтың мән-маңызын түсіндіріп өтті және басшылыққа өздерін алмастыратын студенттерді таныстырды.

Өзін-өзі басқару апталығының жоспары, іс-шаралар күнтізбесі төмендегі сілтемеде ұсынылады.

Журналист болу - дарындылық!

6 Апр 2020 24

Университетіміздің "Ақтаңгер" ақындар клубының "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасының кезекті қонағы - ұлт жанашыры, қазақ телевизиясының королі, журналист Нұртілеу Иманғалиұлы болды.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 95

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 76

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 60

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 90

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.