Жеңістерімен құттықтаймыз!

Шымкент қаласында 14-16 сәуірде өткен САМБО КҮРЕСІНЕН ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ IV ЖАСТАР СПОРТТЫҚ ОЙЫНДАРЫНДА университеттің дене тәрбиесі және спорт мамандығының 2-курс студенті Айдынбай Қайырберді (57 кг.) және 1-курс студенті Дәурен Болатбекұлы (82 кг.) 1-орынды жеңіп алды.

Жалпыхалықтық диктант

14 Ноя 2018 33

Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 ақпандағы №637 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 наурызындағы № 27 өкімімен бекітілген «Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына 2025 жылға дейін кезең-кезеңімен көшіру жөніндегі іс-шаралар жоспарына» сәйкес Халел Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінде 14 қараша 2018 жылы жалпыхалықтық диктант өткізілді.

Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

12 Ноя 2018 41

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

9 Ноя 2018 58

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.

ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТАҒА 25 ЖЫЛ

9 Ноя 2018 124

Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі. Ол барлық уақытта тәуелсіздігімізді қамтамасыз етеді.

Тілдік емес мамандықтардың студенттеріне музыкалық шайқас

5 Ноя 2018 15

2018 жылдың 5 қарашасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде тілдік емес мамандықтардың студенттеріне музыкалық шайқас өткізілді.