Халықаралық «Шабыт» фестивалінің лауреаты, ақын ҚАЛҚАМАН САРИНМЕН кездесу өтеді.

Кездесуге ниет білдірушілерді 19 сәуірде сағат 15.00-де Акт залында күтеміз.

"/> Құрметті ұстаздар мен студенттер!

Құрметті ұстаздар мен студенттер!

Ғылым күні құтты болсын!

8 Апр 2020 9

Қазақстандық ғылым саласындағы қызметкерлер күні құтты болсын!

Студенттер сұрақтарына жауап алды

8 Апр 2020 28

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Саламат Нұрмұханұлы онлайн түрде студенттермен сұхбаттасып, сұрақтарына жауап берді.

Қуандық Түменбаев өз ойын тыңдармандарға ашық жеткізді

8 Апр 2020 37

Бүгін университетімізде өлең сүйер ақынжанды студенттерден құрылған "Ақтаңгер" ақындар клубының ұйымдастыруымен университетіміздің "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" аясында халықаралық "Алаш" әдеби сыйлығының иегері, жазушы Қуандық Түменбаевпен инстаграм желісінде онлайн форматта тікелей эфир болып өтті.

Үздік бестік қатары жалғасуда

7 Апр 2020 27

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ "Филология" мамандығы бойынша да үздік бестіктің құрамына енді.

Студенттермен байланыс сенімділікті арттырады

7 Апр 2020 23

Бүгін университетіміздің ректоры Саламат Нұрмұханұлы студенттермен онлайн режимде байланысқа шығып, ой-пікір алмасу өткізді