З.Қабдоловтың 90 жылдығына арналады

17 сәуір күні «Филология феномені» апталығы одан әрі жалғасын тапты. З. Қабдоловтың көркем шығармалары бойынша оқырмандар конференциясы болып өтті.

Конференцияның мақсаты – жастардың кітап оқуға құлшынысын арттыру, З. Қабдоловтың шығармаларын насихаттау. Конференция барысында студенттер «Ұшқын», «Жалын», «Менің Әуезовім», «Бас» романдарындағы кейіпкерлерге мінездеме беріп, ондағы оқиғаларға өзіндік көзқарасын білдірді. Конференцияға қатысушы студенттер З. Қабдоловтың туындыларымен танысу нәтижесінде болашақ өміріне қажетті ақпараттар алып, керемет әсер алып қайтты.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 25

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 21

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 24

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 54

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.