З.Қабдоловтың 90 жылдығына арналады

17 сәуір күні «Филология феномені» апталығы одан әрі жалғасын тапты. З. Қабдоловтың көркем шығармалары бойынша оқырмандар конференциясы болып өтті.

Конференцияның мақсаты – жастардың кітап оқуға құлшынысын арттыру, З. Қабдоловтың шығармаларын насихаттау. Конференция барысында студенттер «Ұшқын», «Жалын», «Менің Әуезовім», «Бас» романдарындағы кейіпкерлерге мінездеме беріп, ондағы оқиғаларға өзіндік көзқарасын білдірді. Конференцияға қатысушы студенттер З. Қабдоловтың туындыларымен танысу нәтижесінде болашақ өміріне қажетті ақпараттар алып, керемет әсер алып қайтты.

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 14

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 41

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 73

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 103

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 66

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.