З.Қабдоловтың 90 жылдығына арналады

17 сәуір күні «Филология феномені» апталығы одан әрі жалғасын тапты. З. Қабдоловтың көркем шығармалары бойынша оқырмандар конференциясы болып өтті.

Конференцияның мақсаты – жастардың кітап оқуға құлшынысын арттыру, З. Қабдоловтың шығармаларын насихаттау. Конференция барысында студенттер «Ұшқын», «Жалын», «Менің Әуезовім», «Бас» романдарындағы кейіпкерлерге мінездеме беріп, ондағы оқиғаларға өзіндік көзқарасын білдірді. Конференцияға қатысушы студенттер З. Қабдоловтың туындыларымен танысу нәтижесінде болашақ өміріне қажетті ақпараттар алып, керемет әсер алып қайтты.

ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасы Атырау университетінде

24 Сен 2018 2

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерге арналған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті- Елбасы кітапханасының «Рухани жаңғыру: Болашаққа бастар жол» атты семинар тренингі өтті.

21 Сен 2018 31

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 42

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 61

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 79

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.