Ғылыми апталық аясында

13 сәуір күні Экономика және құқық фаультетінде ҚР Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қабілеттілік» атты Қазақстан халқына Жолдауы аясында «Қазіргі жағдайда Қазақстандағы экономикалық өсу мәселелері» тақырыбындағы ғылыми-практикалық конференция өткізілді.

Конференцияның мақсаты – жастар арасында ғылымды насихаттай отырып, ғылым мен білімге деген құштарлықтарын арттыру. Конференцияны өткізу барысында 3 секция, атап айтқанда «Экономикалық өсу мәселелері», «Заманауи азаматтық қоғам және құқықтық мемлекет»,  «Қазақстанның қаржылық және бухгалтерлік есептілік жүйесіндегі макроэкономикалық аспектілер» секциялары  қызмет атқарды.

Конференцияда ұсынылған ғылыми-зерттеу баяндамаларында шағын кәсіпорындардағы бухгалтерлік есеп мәселесі де, кәсіпорындардың инновациялық белсенділік мәселесі де, дипломатиялық қарым-қатынастарды құқықтық реттеу мәселелері де орын алып, студенттер мен оқытушылар арасында қызу пікірталас туғызды.

Ғылыми апталықтың қорытындысында ең үздік мақалаларымен алға шыққан жас ғалымдар, студенттер және магистранттар жүлделі орындармен, алғыс хаттармен және сертификаттармен марапатталды.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 59

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 50

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 50

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 36

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 35

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.