Кәсіпкерлікке кең өріс

2017 жылдың 12 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультетінің Ғылым күні  аясында өткізілген Экономика  кафедрасының  «Атырау облысында кәсіпкерлікті дамыту» тақырыбында Атырау облысының кәсіпкерлері мен оқытушылары, студенттері мен магистранттар арасында дөңгелек үстел өткізілді.

Кәсіпкерлік секторының қалыптасуы мен дамуы қандайда кез-келген мемлекеттің әлеуметтік-экономикалық дамуында басты орын алатыны белгілі және де ол экономиканың негізі болып табылады.  Сондықтан да кездесуімізге кәсіпкерлікті дамыту бағытында және еліміздің экономикасының дамуына үлестерін қосып жүрген қонақтарымыз қатысты.

Дөңгелек үстелге Атырау облысы кәсіпкерлер аймақтық палатасының директоры Джакиев Асылбек Мұхитұлы, АҚ «Казахстандық Ипотекалық компаниясының  аймақтық директоры Дабысов Алимжан Есенаманович, «Консул» ЖШС директоры Умбетжанов Жумажан Серикбаевич, «ASU INNOVATIONS» Инновация және коммерцияландыру орталығының директоры Мир Джавид Хуссаин, Оңтүстік-Батыс мал және өсімдік шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының Атырау филиалынан ауыл шаруашылығының докторы М.Ж.Дюсегалиев, кафедраның ғылым кандидаттары Сабирова Р.К., Кужиев Б.С. сөз сөйлеп белсене қатысты.

Дөңгелек үстел барысында қозғалған мәселелер, қатысушылар арасында үлкен қызығушылыққа  және қызу  талқыға салынды.

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 12

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 40

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 72

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 103

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 65

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.