Кәсіпкерлікке кең өріс

2017 жылдың 12 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультетінің Ғылым күні  аясында өткізілген Экономика  кафедрасының  «Атырау облысында кәсіпкерлікті дамыту» тақырыбында Атырау облысының кәсіпкерлері мен оқытушылары, студенттері мен магистранттар арасында дөңгелек үстел өткізілді.

Кәсіпкерлік секторының қалыптасуы мен дамуы қандайда кез-келген мемлекеттің әлеуметтік-экономикалық дамуында басты орын алатыны белгілі және де ол экономиканың негізі болып табылады.  Сондықтан да кездесуімізге кәсіпкерлікті дамыту бағытында және еліміздің экономикасының дамуына үлестерін қосып жүрген қонақтарымыз қатысты.

Дөңгелек үстелге Атырау облысы кәсіпкерлер аймақтық палатасының директоры Джакиев Асылбек Мұхитұлы, АҚ «Казахстандық Ипотекалық компаниясының  аймақтық директоры Дабысов Алимжан Есенаманович, «Консул» ЖШС директоры Умбетжанов Жумажан Серикбаевич, «ASU INNOVATIONS» Инновация және коммерцияландыру орталығының директоры Мир Джавид Хуссаин, Оңтүстік-Батыс мал және өсімдік шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының Атырау филиалынан ауыл шаруашылығының докторы М.Ж.Дюсегалиев, кафедраның ғылым кандидаттары Сабирова Р.К., Кужиев Б.С. сөз сөйлеп белсене қатысты.

Дөңгелек үстел барысында қозғалған мәселелер, қатысушылар арасында үлкен қызығушылыққа  және қызу  талқыға салынды.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 5

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 4

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 49

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.