Кәсіпкерлікке кең өріс

2017 жылдың 12 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультетінің Ғылым күні  аясында өткізілген Экономика  кафедрасының  «Атырау облысында кәсіпкерлікті дамыту» тақырыбында Атырау облысының кәсіпкерлері мен оқытушылары, студенттері мен магистранттар арасында дөңгелек үстел өткізілді.

Кәсіпкерлік секторының қалыптасуы мен дамуы қандайда кез-келген мемлекеттің әлеуметтік-экономикалық дамуында басты орын алатыны белгілі және де ол экономиканың негізі болып табылады.  Сондықтан да кездесуімізге кәсіпкерлікті дамыту бағытында және еліміздің экономикасының дамуына үлестерін қосып жүрген қонақтарымыз қатысты.

Дөңгелек үстелге Атырау облысы кәсіпкерлер аймақтық палатасының директоры Джакиев Асылбек Мұхитұлы, АҚ «Казахстандық Ипотекалық компаниясының  аймақтық директоры Дабысов Алимжан Есенаманович, «Консул» ЖШС директоры Умбетжанов Жумажан Серикбаевич, «ASU INNOVATIONS» Инновация және коммерцияландыру орталығының директоры Мир Джавид Хуссаин, Оңтүстік-Батыс мал және өсімдік шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының Атырау филиалынан ауыл шаруашылығының докторы М.Ж.Дюсегалиев, кафедраның ғылым кандидаттары Сабирова Р.К., Кужиев Б.С. сөз сөйлеп белсене қатысты.

Дөңгелек үстел барысында қозғалған мәселелер, қатысушылар арасында үлкен қызығушылыққа  және қызу  талқыға салынды.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 68

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 82

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 91

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 77

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 127