Кәсіпкерлікке кең өріс

2017 жылдың 12 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультетінің Ғылым күні  аясында өткізілген Экономика  кафедрасының  «Атырау облысында кәсіпкерлікті дамыту» тақырыбында Атырау облысының кәсіпкерлері мен оқытушылары, студенттері мен магистранттар арасында дөңгелек үстел өткізілді.

Кәсіпкерлік секторының қалыптасуы мен дамуы қандайда кез-келген мемлекеттің әлеуметтік-экономикалық дамуында басты орын алатыны белгілі және де ол экономиканың негізі болып табылады.  Сондықтан да кездесуімізге кәсіпкерлікті дамыту бағытында және еліміздің экономикасының дамуына үлестерін қосып жүрген қонақтарымыз қатысты.

Дөңгелек үстелге Атырау облысы кәсіпкерлер аймақтық палатасының директоры Джакиев Асылбек Мұхитұлы, АҚ «Казахстандық Ипотекалық компаниясының  аймақтық директоры Дабысов Алимжан Есенаманович, «Консул» ЖШС директоры Умбетжанов Жумажан Серикбаевич, «ASU INNOVATIONS» Инновация және коммерцияландыру орталығының директоры Мир Джавид Хуссаин, Оңтүстік-Батыс мал және өсімдік шаруашылығы ғылыми-зерттеу институтының Атырау филиалынан ауыл шаруашылығының докторы М.Ж.Дюсегалиев, кафедраның ғылым кандидаттары Сабирова Р.К., Кужиев Б.С. сөз сөйлеп белсене қатысты.

Дөңгелек үстел барысында қозғалған мәселелер, қатысушылар арасында үлкен қызығушылыққа  және қызу  талқыға салынды.

“Kids University” шақырады!

25 Мар 2019 1

Балалар Университетінің жаздық маусымының ашылуы

«Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері»

25 Мар 2019 5

2019 жылы 15 наурызында сағат 9:00 де Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылыми кеңес залында Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті, Филология және көптілді білім беру институты Академик С.Қирабаев атындағы Қазақ тілі мен әдебиет кафедрасы және Латын ғылыми-практикалық орталығының ұйымдастыруымен «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағарламасыда көрсетілген концептуалды негіздерін іске асыру мақсатында  «Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері» атты республикалық onlain-вебинар жұмысы өтті.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 68

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 50

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.