Тергеу әдістерінен мастер-класс

2017 жылдың сәуір айының 11 жұлдызында «Ғылым күні аясында» «Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика» кафедрасының ұйымдастыруымен Атырау облыстық Ішкі Істер Департаментінің криминалисті Н.Михайловский қатысуымен «Кісі өлтіруді тергеу әдістері» тақырыбындағы мастер-класс өтті.

Криминалистика, Криминалистикалық тактика пәндері негізінде теориялық білімдерін пысықтау мақсатында Құқықтану мамандығының студенттері аталған шараға куә болды.

Шара барысында оқиға болған жерді қарауда Криминалисттің чемоданымен танысу, фотоға түсіріп, бейне таспаға жазу, іздерді алуда әртүрліп орошоктар, кремдер мен электрондық база арқылы саусақ қол іздерін алып көрсету, ұсақ, көзге әлсіз көрінетін және көрінбейтін заттарды микроскоп арқылы қарау мен ақша мен құжаттың жалғандығын айыру мақсатында арнайы детекторды пайдалану үрдісі көрсетілді.

Бұл процесс студенттерді аталған пәндерге құштарлығын арттырып, жақсы әсерде қалдырды.

18 Апр 2019 18

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 59

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 51

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 40

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.

«Алма тарату» акциясы өтті

17 Апр 2019 43

Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  студенттердің ұйымдастыруымен «Ұлы даланың жеті қыры» бағдарламалық мақаласын насихаттау, Қазақстан алманың «тарихи отаны» екендігін дәріптеу мақсатында «Алма тарату» акциясы өтті.