Тергеу әдістерінен мастер-класс

2017 жылдың сәуір айының 11 жұлдызында «Ғылым күні аясында» «Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика» кафедрасының ұйымдастыруымен Атырау облыстық Ішкі Істер Департаментінің криминалисті Н.Михайловский қатысуымен «Кісі өлтіруді тергеу әдістері» тақырыбындағы мастер-класс өтті.

Криминалистика, Криминалистикалық тактика пәндері негізінде теориялық білімдерін пысықтау мақсатында Құқықтану мамандығының студенттері аталған шараға куә болды.

Шара барысында оқиға болған жерді қарауда Криминалисттің чемоданымен танысу, фотоға түсіріп, бейне таспаға жазу, іздерді алуда әртүрліп орошоктар, кремдер мен электрондық база арқылы саусақ қол іздерін алып көрсету, ұсақ, көзге әлсіз көрінетін және көрінбейтін заттарды микроскоп арқылы қарау мен ақша мен құжаттың жалғандығын айыру мақсатында арнайы детекторды пайдалану үрдісі көрсетілді.

Бұл процесс студенттерді аталған пәндерге құштарлығын арттырып, жақсы әсерде қалдырды.

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 12

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 6

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 121

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 36

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.