Тергеу әдістерінен мастер-класс

2017 жылдың сәуір айының 11 жұлдызында «Ғылым күні аясында» «Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика» кафедрасының ұйымдастыруымен Атырау облыстық Ішкі Істер Департаментінің криминалисті Н.Михайловский қатысуымен «Кісі өлтіруді тергеу әдістері» тақырыбындағы мастер-класс өтті.

Криминалистика, Криминалистикалық тактика пәндері негізінде теориялық білімдерін пысықтау мақсатында Құқықтану мамандығының студенттері аталған шараға куә болды.

Шара барысында оқиға болған жерді қарауда Криминалисттің чемоданымен танысу, фотоға түсіріп, бейне таспаға жазу, іздерді алуда әртүрліп орошоктар, кремдер мен электрондық база арқылы саусақ қол іздерін алып көрсету, ұсақ, көзге әлсіз көрінетін және көрінбейтін заттарды микроскоп арқылы қарау мен ақша мен құжаттың жалғандығын айыру мақсатында арнайы детекторды пайдалану үрдісі көрсетілді.

Бұл процесс студенттерді аталған пәндерге құштарлығын арттырып, жақсы әсерде қалдырды.

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 67

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 38

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 26

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 40

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.