Тергеу әдістерінен мастер-класс

2017 жылдың сәуір айының 11 жұлдызында «Ғылым күні аясында» «Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика» кафедрасының ұйымдастыруымен Атырау облыстық Ішкі Істер Департаментінің криминалисті Н.Михайловский қатысуымен «Кісі өлтіруді тергеу әдістері» тақырыбындағы мастер-класс өтті.

Криминалистика, Криминалистикалық тактика пәндері негізінде теориялық білімдерін пысықтау мақсатында Құқықтану мамандығының студенттері аталған шараға куә болды.

Шара барысында оқиға болған жерді қарауда Криминалисттің чемоданымен танысу, фотоға түсіріп, бейне таспаға жазу, іздерді алуда әртүрліп орошоктар, кремдер мен электрондық база арқылы саусақ қол іздерін алып көрсету, ұсақ, көзге әлсіз көрінетін және көрінбейтін заттарды микроскоп арқылы қарау мен ақша мен құжаттың жалғандығын айыру мақсатында арнайы детекторды пайдалану үрдісі көрсетілді.

Бұл процесс студенттерді аталған пәндерге құштарлығын арттырып, жақсы әсерде қалдырды.

Ғылым күні құтты болсын!

8 Апр 2020 9

Қазақстандық ғылым саласындағы қызметкерлер күні құтты болсын!

Студенттер сұрақтарына жауап алды

8 Апр 2020 28

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Саламат Нұрмұханұлы онлайн түрде студенттермен сұхбаттасып, сұрақтарына жауап берді.

Қуандық Түменбаев өз ойын тыңдармандарға ашық жеткізді

8 Апр 2020 37

Бүгін университетімізде өлең сүйер ақынжанды студенттерден құрылған "Ақтаңгер" ақындар клубының ұйымдастыруымен университетіміздің "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" аясында халықаралық "Алаш" әдеби сыйлығының иегері, жазушы Қуандық Түменбаевпен инстаграм желісінде онлайн форматта тікелей эфир болып өтті.

Үздік бестік қатары жалғасуда

7 Апр 2020 27

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ "Филология" мамандығы бойынша да үздік бестіктің құрамына енді.

Студенттермен байланыс сенімділікті арттырады

7 Апр 2020 23

Бүгін университетіміздің ректоры Саламат Нұрмұханұлы студенттермен онлайн режимде байланысқа шығып, ой-пікір алмасу өткізді