Тергеу әдістерінен мастер-класс

2017 жылдың сәуір айының 11 жұлдызында «Ғылым күні аясында» «Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика» кафедрасының ұйымдастыруымен Атырау облыстық Ішкі Істер Департаментінің криминалисті Н.Михайловский қатысуымен «Кісі өлтіруді тергеу әдістері» тақырыбындағы мастер-класс өтті.

Криминалистика, Криминалистикалық тактика пәндері негізінде теориялық білімдерін пысықтау мақсатында Құқықтану мамандығының студенттері аталған шараға куә болды.

Шара барысында оқиға болған жерді қарауда Криминалисттің чемоданымен танысу, фотоға түсіріп, бейне таспаға жазу, іздерді алуда әртүрліп орошоктар, кремдер мен электрондық база арқылы саусақ қол іздерін алып көрсету, ұсақ, көзге әлсіз көрінетін және көрінбейтін заттарды микроскоп арқылы қарау мен ақша мен құжаттың жалғандығын айыру мақсатында арнайы детекторды пайдалану үрдісі көрсетілді.

Бұл процесс студенттерді аталған пәндерге құштарлығын арттырып, жақсы әсерде қалдырды.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 5

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 97

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 63

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 102

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 37

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.