Өндірістік жиналыс өтті

Бүгін, 15 қыркүйекте, Университеттің ғылыми кеңес залында құрылымдық бөлім басшыларының және факультет декандарының қатысуымен жиналыс өтті.

Отырыста Білім және ғылым министрлігінің селекторлық кеңесінде айылған мәселелер мен тапсырмалар талқыланды. Университеттің Басқарма төрағасы-ректор Саламат Нұрмұханұлы білім ордасы қызметтерінде ең басты басымдық оқу процесіне берілу керектігін атап өтіп, қашықтан оқыту өткен 15 күнде атқарылған жұмыстарға мониторинг жасап, оқытушылар мен студенттер арасында байланыс ресурстарын пайдаланып, сауалнамалар жүргізіп, анықталған өзекті мәселелерді тез арада шешуге тапсырма берді. Жиында, сонымен қатар, мекеменің қаржылық-шаруашылық саласындағы ағымдағы мәселелері де қаралды.