"Фариза жұлдызы" клубымен кездесу

Кеше, яғни сәуір айының 12-ші жұлдызында университетіміздің конференция залында жас ақындар мен студент, магистранттар арасында әдеби кеш болып өтті.

Әдеби кештің қонағы "Фариза жұлдызы" клубының жетекшісі Әлия Дәулетбаева және осы клубтың мүшелері жас ақындар болды. 1 сағатқа созылған әдеби кеште жас ақындардың шығарған өлеңдері оқылып, тыңдалды. Еркін тақырыпта өткен бұл жиында "Журналстика", "Қазақ тілі мен әдебиеті" мамандығының студенттері де өздерінің шығарған өлең жолдарын оқып берді.

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 64

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 38

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 26

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 39

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.