"Фариза жұлдызы" клубымен кездесу

Кеше, яғни сәуір айының 12-ші жұлдызында университетіміздің конференция залында жас ақындар мен студент, магистранттар арасында әдеби кеш болып өтті.

Әдеби кештің қонағы "Фариза жұлдызы" клубының жетекшісі Әлия Дәулетбаева және осы клубтың мүшелері жас ақындар болды. 1 сағатқа созылған әдеби кеште жас ақындардың шығарған өлеңдері оқылып, тыңдалды. Еркін тақырыпта өткен бұл жиында "Журналстика", "Қазақ тілі мен әдебиеті" мамандығының студенттері де өздерінің шығарған өлең жолдарын оқып берді.

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 12

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 6

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 121

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 36

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.