"Кешкі студияда" қонақта Динара Сұлтан

Университетімізде алғаш рет "Кешкі Студия" бағдарламасы ашылды. Бағдарламаның жүргізушісі Нұрхан Шауқаров және ойын ғылымдарының докторы Еламан Жексенов.

"Кешкі Студия" бағдарламасының арнайы шақырылған алғашқы қонағы Қазақстанның жарық жұлдызы "Super Star  kz" және "Славян базары" жобаларының жеңімпазы Динара Сұлтан бағдарламаның тұсауын кесті.

Динара Сұлтан қазіргі уақытта отбасы жағдайына байланысты Дубай қаласында тұрып жатқанын, өзінің 4 баланың анасы екенін, алдағы уақытта шығармашылығына қайта оралып, Қазақстанда үлкен концерт ұйымдастырмақ ойы барын айтып өтті.

Бағдарлама өте тартымды және қызықты деңгейде өтті. Алдын-ала дайындалған сұхбаттар мен ойын түрлері бағдарламаның көңілді өтуіне үлкен септігін тигізді. Университет оқытушылары мен студенттері көңілді кештің қонағы болып,         өнер жұлдызымен фотоға түсті.

Қонақкәде ретінде Динара ханымның орындауында бірнеше әндері орындалып бағдарламаның сәнін ашты. Кеш соңында университет логотипы салынған сыйлықтар табыс етілді.          "Кешкі Студия" бағдарламасының кезекті қонағы – Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университет ректоры Абзал Ахатұлы Талтенов деп күтілуде.

IT орталығы ашылды

21 Май 2018 52

Өңірімізде «Цифрлы Қазақстан», «Рухани жаңғыру», шағын және орта бизнесті қолдау бағытында мемлекеттік бағдарламаларды іске асыру мақсатында «Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы мен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арасындағы өзара ынтымақтастық меморандумы аясында «IT орталығының» салтанаты ашылу рәсімі болып өтті.

100 жаңа оқулық жобасы

21 Май 2018 67

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласы еліміздің дамуында ерекше орын алуда. «Жаңа гуманитарлық ғылым. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне 17 түрлі кітап тапсырылды.

«Ашық есік» күні өтті

21 Май 2018 64

19 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау қаласының колледж түлектері үшін  Ашық есік күні өткізілді. Атаулы шараға Исатай ауданының түлектері және ата – аналар, ұстаздар да қатысты.

«Сәлем саған, Ақ-Жайық»

14 Май 2018 61

Биыл Құрманғазы Сағырбайұлының туғанына 200 жыл. Осыған орай  Құрманғазы атындағы қазақ мемлекеттік академиялық халық аспаптары оркестрі Атырау облысына гастрольдік сапармен келді.

Азия чемпионатынан алтын арқалады

14 Май 2018 41

Моңғол елінде Самбодан ересектер арасында Азия чемпионаты өтті.