Пікірсайыс турнирі Атырауда

Пікірсайыс - бұл білімділер мен тапқырлардың, санасы креативті ойлар мен ораторлық қаблеті жоғары жастардың басын қосқан орта. Жарты жылдан астам уақыт бойы ресми емес түрде «Атырау пікірсайыс клубы» деп аталып келген жастар ортасы, 11 ақпанда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде салтанатты тұсау кесерін өткізіп, бұдан былай "Сенатор" пікірсайыс клубы деп аталып, құрылды.

Қазіргі таңда құрамында 40-қа жуық пікірсайысшысы бар бұл клубтың негізгі мақсаты-жастарға білім беру, әлеуметтік, қоғамда қажетті мақсаттарға қол жеткізу, пікірсайыс бірлестігін қолдау және дамыту. Осы мақсатта «Сенатор» пікірсайыс клубы 8- 9 сәуір күндері «Қазақстанның үшінші жаңғыруы: жаһандық бәсекеге қаблеттілік» атты университет ректоры кубогіне арналған «ASU CUP» аймақтық ашық пікірсайыс турнирін ұйымдастырды. Бұл турнирге арнайы Ақтөбе, Ақтау, Жаңаөзен, Орал қалаларынан 32 командадан құралған пікірсайысшылар келіп қатынасты. Аймақтық турнирдің бас төрешісі- Мұғалімов Жансерік, бас гид-Қасымов Абай, бас ұйымдастырушы-Жақсылық Айбибі мен сенаторлық пікірсайысшы жастар болды. Аталмыш турнирде тек қана АПФ пен ЛД форматтағы ойындар емес, БПФ форматында өтуімен ерекшеленді. Аймақтық пікірсайыс ойыны нәтижесінде үшінші орында- «Гүл әпше» фракциясы, екінші орында- «NAVI» фракциясы болды. Ал ректор кубогінің иесі- «Қос аңыз» фракциясының мүшелері Азат пен Мейрамбек атанды. Сондай-ақ «Үздік пікірсайысшы» атағын жеңіп алған -Ақтөбелік Еркін Сарин болды.

Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы

28 Янв 2020 18

Бүгін облыстық "Атырау" газетінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Идрисов Саламат Нұрмұханұлының "Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы" атты мақаласы жарияланған болатын. Толығырақ "Атырау" газетінен оқи аласыздар.

Елнұр Сабыржанұлы университетімізде

28 Янв 2020 29

Бүгін Х.Досмұхмедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне  «Jas Otan» Жастар қанатының төрағасы Бисенбаев Елнұр Сабыржанұлы келіп, университет басшылығымен және студент жастармен кездесті.

Ректор "Атырау" телеарнасында

27 Янв 2020 28

Педагог мәртебесі туралы заң - білім мен ғылым сапасын арттырады. Бүгін Атырау телеарнасына арнайы ат басын бұрған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Саламат Ідірісов осылай деді. А.Құмарғалиұлы атындағы медиа аудиторияда Телеарна ұжымымен жүздескен ол жаңа заңның берер мүмкіндіктері туралы сөз қозғады. Мемлекет басшысының ұстаздар қауымына баса назар аударып, оларға көңіл бөлуінің өзі, біз үшін зор мәртебе дейді.

Электрондық коммерцияны жылжыту бойынша семинар

27 Янв 2020 27

2020 жылдың 24 қаңтарында 5В050600-Экономика мамандығының 1 курс студенттері, экономика және құқық факультетінің экономика кафедрасының аға оқытушылары Карамулдина А.А., Тлепова Г.Б., Зинуллина А.И. жетекшілігімен, интернет-сауданың Қазақстан еліндегі провайдері АҚ «Қазпочта» АҚ ұйымдастырған «Интернет-дүкен: оны қалай құру және жылжыту керек» тақырыбындағы маркетингтік семинарға қатысты.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 73

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.