ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтында «5В011300-Биология» мамандығы бойынша өткізілген студенттердің республикалық пән олимпиадасына Атырау университеті жаратылыстану факультеті  4-курс студенттері Ақмаржан Беккұлова, Айзада Асқарқызы, Ардақ Көшкімбаева қатысып, нәтижелі көрсеткіштерге жетті.  Ардақ Оралбайқызы Көшкімбева  III дәрежелі дипломмен марапатталды. Топ жетекшісі – магистр оқытушы Шаттық Жәнібекқызы Тапешова. Жеңістеріңізбен шын жүректен құттықтаймыз!

Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтында «5В011300-Биология» мамандығы бойынша өткізілген студенттердің республикалық пән олимпиадасына Атырау университеті жаратылыстану факультеті  4-курс студенттері Ақмаржан Беккұлова, Айзада Асқарқызы, Ардақ Көшкімбаева қатысып, нәтижелі көрсеткіштерге жетті.  Ардақ Оралбайқызы Көшкімбева  III дәрежелі дипломмен марапатталды. Топ жетекшісі – магистр оқытушы Шаттық Жәнібекқызы Тапешова. Жеңістеріңізбен шын жүректен құттықтаймыз!

Жаһандану дәуіріндегі күй өнерінің насихаталуы

19 Ноя 2018 1

Атырау университеті Музыка және өнер кафедрасында "Жаһандану дәуіріндегі күй өнерінің дамуы мен насихатталуы" тақырыбында ғылыми семинар ұйымдастырылды.

Ұстаздың мерейлі сәті

19 Ноя 2018 2

Өткен аптада университеттің Музыка және өнер кафедрасының доценті Тамара Мұқанқызы Сүйінғаринаның 60 жас мерейтойына және ғылыми-педагогикалық қызметінің 30 жылдығына арналған салтанатты кеш өтті.

Жалпыхалықтық диктант

14 Ноя 2018 74

Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 ақпандағы №637 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 наурызындағы № 27 өкімімен бекітілген «Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына 2025 жылға дейін кезең-кезеңімен көшіру жөніндегі іс-шаралар жоспарына» сәйкес Халел Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінде 14 қараша 2018 жылы жалпыхалықтық диктант өткізілді.

Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

12 Ноя 2018 118

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

9 Ноя 2018 67

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.