ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтында «5В011300-Биология» мамандығы бойынша өткізілген студенттердің республикалық пән олимпиадасына Атырау университеті жаратылыстану факультеті  4-курс студенттері Ақмаржан Беккұлова, Айзада Асқарқызы, Ардақ Көшкімбаева қатысып, нәтижелі көрсеткіштерге жетті.  Ардақ Оралбайқызы Көшкімбева  III дәрежелі дипломмен марапатталды. Топ жетекшісі – магистр оқытушы Шаттық Жәнібекқызы Тапешова. Жеңістеріңізбен шын жүректен құттықтаймыз!

Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтында «5В011300-Биология» мамандығы бойынша өткізілген студенттердің республикалық пән олимпиадасына Атырау университеті жаратылыстану факультеті  4-курс студенттері Ақмаржан Беккұлова, Айзада Асқарқызы, Ардақ Көшкімбаева қатысып, нәтижелі көрсеткіштерге жетті.  Ардақ Оралбайқызы Көшкімбева  III дәрежелі дипломмен марапатталды. Топ жетекшісі – магистр оқытушы Шаттық Жәнібекқызы Тапешова. Жеңістеріңізбен шын жүректен құттықтаймыз!

Журналист болу - дарындылық!

6 Апр 2020 23

Университетіміздің "Ақтаңгер" ақындар клубының "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасының кезекті қонағы - ұлт жанашыры, қазақ телевизиясының королі, журналист Нұртілеу Иманғалиұлы болды.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 95

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 76

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 60

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 89

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.