ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтында «5В011300-Биология» мамандығы бойынша өткізілген студенттердің республикалық пән олимпиадасына Атырау университеті жаратылыстану факультеті  4-курс студенттері Ақмаржан Беккұлова, Айзада Асқарқызы, Ардақ Көшкімбаева қатысып, нәтижелі көрсеткіштерге жетті.  Ардақ Оралбайқызы Көшкімбева  III дәрежелі дипломмен марапатталды. Топ жетекшісі – магистр оқытушы Шаттық Жәнібекқызы Тапешова. Жеңістеріңізбен шын жүректен құттықтаймыз!

Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтында «5В011300-Биология» мамандығы бойынша өткізілген студенттердің республикалық пән олимпиадасына Атырау университеті жаратылыстану факультеті  4-курс студенттері Ақмаржан Беккұлова, Айзада Асқарқызы, Ардақ Көшкімбаева қатысып, нәтижелі көрсеткіштерге жетті.  Ардақ Оралбайқызы Көшкімбева  III дәрежелі дипломмен марапатталды. Топ жетекшісі – магистр оқытушы Шаттық Жәнібекқызы Тапешова. Жеңістеріңізбен шын жүректен құттықтаймыз!

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 17

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 76

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 47

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 83

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 28

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.