ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтында «5В011300-Биология» мамандығы бойынша өткізілген студенттердің республикалық пән олимпиадасына Атырау университеті жаратылыстану факультеті  4-курс студенттері Ақмаржан Беккұлова, Айзада Асқарқызы, Ардақ Көшкімбаева қатысып, нәтижелі көрсеткіштерге жетті.  Ардақ Оралбайқызы Көшкімбева  III дәрежелі дипломмен марапатталды. Топ жетекшісі – магистр оқытушы Шаттық Жәнібекқызы Тапешова. Жеңістеріңізбен шын жүректен құттықтаймыз!

Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтында «5В011300-Биология» мамандығы бойынша өткізілген студенттердің республикалық пән олимпиадасына Атырау университеті жаратылыстану факультеті  4-курс студенттері Ақмаржан Беккұлова, Айзада Асқарқызы, Ардақ Көшкімбаева қатысып, нәтижелі көрсеткіштерге жетті.  Ардақ Оралбайқызы Көшкімбева  III дәрежелі дипломмен марапатталды. Топ жетекшісі – магистр оқытушы Шаттық Жәнібекқызы Тапешова. Жеңістеріңізбен шын жүректен құттықтаймыз!

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 33

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 40

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 123

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.