ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтында «5В011300-Биология» мамандығы бойынша өткізілген студенттердің республикалық пән олимпиадасына Атырау университеті жаратылыстану факультеті  4-курс студенттері Ақмаржан Беккұлова, Айзада Асқарқызы, Ардақ Көшкімбаева қатысып, нәтижелі көрсеткіштерге жетті.  Ардақ Оралбайқызы Көшкімбева  III дәрежелі дипломмен марапатталды. Топ жетекшісі – магистр оқытушы Шаттық Жәнібекқызы Тапешова. Жеңістеріңізбен шын жүректен құттықтаймыз!

Павлодар мемлекеттік педагогикалық институтында «5В011300-Биология» мамандығы бойынша өткізілген студенттердің республикалық пән олимпиадасына Атырау университеті жаратылыстану факультеті  4-курс студенттері Ақмаржан Беккұлова, Айзада Асқарқызы, Ардақ Көшкімбаева қатысып, нәтижелі көрсеткіштерге жетті.  Ардақ Оралбайқызы Көшкімбева  III дәрежелі дипломмен марапатталды. Топ жетекшісі – магистр оқытушы Шаттық Жәнібекқызы Тапешова. Жеңістеріңізбен шын жүректен құттықтаймыз!

21 Сен 2018 17

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 30

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 52

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 65

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

Ғарифолла Есім «Тіл тәуелсіздігі» мәселесін көтерді

17 Сен 2018 173

2018 жылдың 14 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР мәдениет және спорт министрлігінің кеңесшісі, белгілі қоғам қайраткері, ҚР Ғылым академиясының академигі Ғарифолла Есіммен кездесу болып өтті.