Жазғы мектеп өз жұмысын жалғастыруда

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Үздіксіз білім беру және мансапты жоспарлау орталығының ұйымдастыруымен "қашықтан оқыту жағдайындағы мектеп оқушыларының оқу іс-әрекетін ұйымдастырудың ерекшеліктері" тақырыбындағы жазғы мектеп өз жұмысын жалғастыруда.

Жазғы мектептің мақсаты - қашықтан оқыту жағдайында университет пен жалпы білім беретін мектептердің арасында ынтымақтастығын кеңейту аясында кәсіби құзыреттілікті жетілдіруге ықпал ету.

Жазғы мектепте білім алушыларға математика, физика, биология, IT технология тарих, орыс тілі мен әдебиет пәндері орыс және қазақ тілінде оқытылуда.

Атырау қаласының педагогтарының қатысуымен өтетін жазғы мектеп аясында қосымша ғалымдардың дәрісі мен дөңгелек үстелдер ұйымдастырылуда.