АтМУ-да аккредиттеу өтті

6 маусым  күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Білім беру сапасын қамтамасыздандыру Тәуелсіз Қазақстандық агенттігінің ақпараттық жүйелер мен  есептеу техникасы және бағдарламалық  қамтамасыз ету мамандықтарын аккредиттеу шарасы өтті.

Аккредиттеу мақсаты - университеттің білім беру сапасын жетілдіру , бәсекеге қабілеттілігін арттыру.
Осы шара аясында топ жетекшісі, сарапшы: Л.Н.Гумилев атындагы ЕҰУ «Математикалық және компьютерлік модельдеу» кафедрасының доценті Аканова Гульшат Мажитовна мен сыртқы сараптау тобының үйлестірушісі: Білім беру сапасын қамтамасыздандыру Тәуелсіз Қазақстандық агенттігінің талдау және сапа бөлімінің бастығы Рахимжанова Галия Галимовна институционалдық аккредиттеу рәсімін өткізіп, оқу орнының материалдық-техникалық базасына, білім беру процесінің жоспарларына, қашықтан оқыту жүйесінің тиімділігіне, студенттердің үлгерімі мен ынта деңгейлеріне аса мән берді.
 Білім сапасының деңгейін талдау мен бағалауда бұл әдістің маңызы зор.