Экономистер жүлделі орында

2017 жылы 28 наурызда Алматы қаласы Нархоз университетінде өткен IX Республикалық студенттік пән олимпиадасына «ЭКОЛОГИЯЛЫҚ ТАЗА ӨНІМ - ТҮЙЕ МАЛЫНЫҢ ӨНІМДЕРІН ӨНДІРУ ШЫҒЫНДАРЫН БАСҚАРУ ЕСЕБІН ҰЙЫМДАСТЫРУ» атты ғылыми жобамен қатынасып, республикалық сайыстың II кезеңіне шақырылған Экономика және құқық факультеті Қаржы және есеп кафедрасы Есеп және аудит мамандығының 4 курс студенттері Кубашева Гүлнар, Мырзағұлова Сәулет, 3 курс студенті Рахимова Алинадан құралған «Парасат» командасы жүлделі 3-ші орынды иемденді. Ғылыми жетекшісі - кафедраның аға оқытушысы Хамидуллина Жанат Баймұратқызы. Жас экономистерімізді жеңістерімен құттықтап, болашақта да биік белестерді бағындыруына тілектестік білдіреміз.