Экономистер жүлделі орында

2017 жылы 28 наурызда Алматы қаласы Нархоз университетінде өткен IX Республикалық студенттік пән олимпиадасына «ЭКОЛОГИЯЛЫҚ ТАЗА ӨНІМ - ТҮЙЕ МАЛЫНЫҢ ӨНІМДЕРІН ӨНДІРУ ШЫҒЫНДАРЫН БАСҚАРУ ЕСЕБІН ҰЙЫМДАСТЫРУ» атты ғылыми жобамен қатынасып, республикалық сайыстың II кезеңіне шақырылған Экономика және құқық факультеті Қаржы және есеп кафедрасы Есеп және аудит мамандығының 4 курс студенттері Кубашева Гүлнар, Мырзағұлова Сәулет, 3 курс студенті Рахимова Алинадан құралған «Парасат» командасы жүлделі 3-ші орынды иемденді. Ғылыми жетекшісі - кафедраның аға оқытушысы Хамидуллина Жанат Баймұратқызы. Жас экономистерімізді жеңістерімен құттықтап, болашақта да биік белестерді бағындыруына тілектестік білдіреміз.

Үміткерлер арасында дебат өтті

26 Сен 2022 26

Тәлімгерлік жоба тұжырымдамасы өз жұмысын бастады

26 Сен 2022 44