Экономистер жүлделі орында

2017 жылы 28 наурызда Алматы қаласы Нархоз университетінде өткен IX Республикалық студенттік пән олимпиадасына «ЭКОЛОГИЯЛЫҚ ТАЗА ӨНІМ - ТҮЙЕ МАЛЫНЫҢ ӨНІМДЕРІН ӨНДІРУ ШЫҒЫНДАРЫН БАСҚАРУ ЕСЕБІН ҰЙЫМДАСТЫРУ» атты ғылыми жобамен қатынасып, республикалық сайыстың II кезеңіне шақырылған Экономика және құқық факультеті Қаржы және есеп кафедрасы Есеп және аудит мамандығының 4 курс студенттері Кубашева Гүлнар, Мырзағұлова Сәулет, 3 курс студенті Рахимова Алинадан құралған «Парасат» командасы жүлделі 3-ші орынды иемденді. Ғылыми жетекшісі - кафедраның аға оқытушысы Хамидуллина Жанат Баймұратқызы. Жас экономистерімізді жеңістерімен құттықтап, болашақта да биік белестерді бағындыруына тілектестік білдіреміз.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 16

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 31

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 35

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 58

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 44

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.