Экономистер жүлделі орында

2017 жылы 28 наурызда Алматы қаласы Нархоз университетінде өткен IX Республикалық студенттік пән олимпиадасына «ЭКОЛОГИЯЛЫҚ ТАЗА ӨНІМ - ТҮЙЕ МАЛЫНЫҢ ӨНІМДЕРІН ӨНДІРУ ШЫҒЫНДАРЫН БАСҚАРУ ЕСЕБІН ҰЙЫМДАСТЫРУ» атты ғылыми жобамен қатынасып, республикалық сайыстың II кезеңіне шақырылған Экономика және құқық факультеті Қаржы және есеп кафедрасы Есеп және аудит мамандығының 4 курс студенттері Кубашева Гүлнар, Мырзағұлова Сәулет, 3 курс студенті Рахимова Алинадан құралған «Парасат» командасы жүлделі 3-ші орынды иемденді. Ғылыми жетекшісі - кафедраның аға оқытушысы Хамидуллина Жанат Баймұратқызы. Жас экономистерімізді жеңістерімен құттықтап, болашақта да биік белестерді бағындыруына тілектестік білдіреміз.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 8

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 31

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.

АтМУ командасы І орын алды

6 Дек 2018 106

Желтоқсанның 1-і мен 3-і аралығында Қазақстанның батыс аймақтық ұлттық студенттік лигасының 2018-19 маусымының  I туры басталды. Рүстем Тулеуов жетекшілік ететін баскетбол командасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті командасы 3 команданы ойсырата жеңіп, 1 орынды иеленді.

Көптілді білім берудің өзекті мәселелері

6 Дек 2018 84

Қарашаның 30-ыншы жұлдызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасы аясында «Жоғарғы оқу орындарында көптілді білім берудің өзекті мәселелері» атты аймақтық, ғылыми-тәжірбиелік конференция өткізілді.