Үздік IT-студенттер анықталды

2017 жылдың 7 сәуірінде «5В011100-Информатика» мамандығынан мемлекеттік және мемлекеттік емес жоғары оқу орындары арасындағы студенттердің IX республикалық олимпиадасының салтанатты жабылу рәсімі өтті.

Олимпиадаға еліміздің түрлі аймақтарынан барлығы 13 команда, Атырау университетінен 2 команда қатысты. Олимпиада ережесі бойынша Атырау университетінің командалары конкурстан тыс қатысты. Олимпиада нәтижесіне сәйкес  ІХ Республикалық пәндік олимпиадаға қатысушыларға төмендегідей жүлделі орындар беріледі:

Командалық тур бойынша

Бірінші орын - Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжинириг университетінің командасы,

Екінші орын - Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты командасы,

Үшінші орын -Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық институты,  Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, Ш.Уалиханов атындағы Көкшетау мемелекеттік университеті, Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті, Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті командаларына берілді.

Сондай-ақ   Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университеті, Тараз мемлекеттік педагогикалық институты,  Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті,  Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-түрік университеті,  М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті,  Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетінің командалары үздіктер қатарынан табылды.

Жеке тур бойынша

І орын - Ермек Жантілеуов (Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжинириг университеті)

ІІ орын - Ақниет Сарсенбек (Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжинириг университеті),  Руслан Смаилов (Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты)

ІІІ орын

- Омар Жумагалиев (Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті)

- Александр (Поляков Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті)

- Азат Сапарғалиев (Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті)

Жеңімпаздарды жеңістерімен құттықтаймыз!

Ғылым күні құтты болсын!

8 Апр 2020 14

Қазақстандық ғылым саласындағы қызметкерлер күні құтты болсын!

Студенттер сұрақтарына жауап алды

8 Апр 2020 37

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Саламат Нұрмұханұлы онлайн түрде студенттермен сұхбаттасып, сұрақтарына жауап берді.

Қуандық Түменбаев өз ойын тыңдармандарға ашық жеткізді

8 Апр 2020 46

Бүгін университетімізде өлең сүйер ақынжанды студенттерден құрылған "Ақтаңгер" ақындар клубының ұйымдастыруымен университетіміздің "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" аясында халықаралық "Алаш" әдеби сыйлығының иегері, жазушы Қуандық Түменбаевпен инстаграм желісінде онлайн форматта тікелей эфир болып өтті.

Үздік бестік қатары жалғасуда

7 Апр 2020 32

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ "Филология" мамандығы бойынша да үздік бестіктің құрамына енді.

Студенттермен байланыс сенімділікті арттырады

7 Апр 2020 23

Бүгін университетіміздің ректоры Саламат Нұрмұханұлы студенттермен онлайн режимде байланысқа шығып, ой-пікір алмасу өткізді