Үздік IT-студенттер анықталды

2017 жылдың 7 сәуірінде «5В011100-Информатика» мамандығынан мемлекеттік және мемлекеттік емес жоғары оқу орындары арасындағы студенттердің IX республикалық олимпиадасының салтанатты жабылу рәсімі өтті.

Олимпиадаға еліміздің түрлі аймақтарынан барлығы 13 команда, Атырау университетінен 2 команда қатысты. Олимпиада ережесі бойынша Атырау университетінің командалары конкурстан тыс қатысты. Олимпиада нәтижесіне сәйкес  ІХ Республикалық пәндік олимпиадаға қатысушыларға төмендегідей жүлделі орындар беріледі:

Командалық тур бойынша

Бірінші орын - Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжинириг университетінің командасы,

Екінші орын - Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты командасы,

Үшінші орын -Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық институты,  Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, Ш.Уалиханов атындағы Көкшетау мемелекеттік университеті, Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті, Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті командаларына берілді.

Сондай-ақ   Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университеті, Тараз мемлекеттік педагогикалық институты,  Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті,  Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-түрік университеті,  М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті,  Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетінің командалары үздіктер қатарынан табылды.

Жеке тур бойынша

І орын - Ермек Жантілеуов (Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжинириг университеті)

ІІ орын - Ақниет Сарсенбек (Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжинириг университеті),  Руслан Смаилов (Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты)

ІІІ орын

- Омар Жумагалиев (Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті)

- Александр (Поляков Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті)

- Азат Сапарғалиев (Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті)

Жеңімпаздарды жеңістерімен құттықтаймыз!

Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы

28 Янв 2020 19

Бүгін облыстық "Атырау" газетінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Идрисов Саламат Нұрмұханұлының "Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы" атты мақаласы жарияланған болатын. Толығырақ "Атырау" газетінен оқи аласыздар.

Елнұр Сабыржанұлы университетімізде

28 Янв 2020 31

Бүгін Х.Досмұхмедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне  «Jas Otan» Жастар қанатының төрағасы Бисенбаев Елнұр Сабыржанұлы келіп, университет басшылығымен және студент жастармен кездесті.

Ректор "Атырау" телеарнасында

27 Янв 2020 28

Педагог мәртебесі туралы заң - білім мен ғылым сапасын арттырады. Бүгін Атырау телеарнасына арнайы ат басын бұрған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Саламат Ідірісов осылай деді. А.Құмарғалиұлы атындағы медиа аудиторияда Телеарна ұжымымен жүздескен ол жаңа заңның берер мүмкіндіктері туралы сөз қозғады. Мемлекет басшысының ұстаздар қауымына баса назар аударып, оларға көңіл бөлуінің өзі, біз үшін зор мәртебе дейді.

Электрондық коммерцияны жылжыту бойынша семинар

27 Янв 2020 27

2020 жылдың 24 қаңтарында 5В050600-Экономика мамандығының 1 курс студенттері, экономика және құқық факультетінің экономика кафедрасының аға оқытушылары Карамулдина А.А., Тлепова Г.Б., Зинуллина А.И. жетекшілігімен, интернет-сауданың Қазақстан еліндегі провайдері АҚ «Қазпочта» АҚ ұйымдастырған «Интернет-дүкен: оны қалай құру және жылжыту керек» тақырыбындағы маркетингтік семинарға қатысты.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 73

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.