Үздік IT-студенттер анықталды

2017 жылдың 7 сәуірінде «5В011100-Информатика» мамандығынан мемлекеттік және мемлекеттік емес жоғары оқу орындары арасындағы студенттердің IX республикалық олимпиадасының салтанатты жабылу рәсімі өтті.

Олимпиадаға еліміздің түрлі аймақтарынан барлығы 13 команда, Атырау университетінен 2 команда қатысты. Олимпиада ережесі бойынша Атырау университетінің командалары конкурстан тыс қатысты. Олимпиада нәтижесіне сәйкес  ІХ Республикалық пәндік олимпиадаға қатысушыларға төмендегідей жүлделі орындар беріледі:

Командалық тур бойынша

Бірінші орын - Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжинириг университетінің командасы,

Екінші орын - Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты командасы,

Үшінші орын -Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық институты,  Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, Ш.Уалиханов атындағы Көкшетау мемелекеттік университеті, Қазақ мемлекеттік қыздар педагогикалық университеті, Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті командаларына берілді.

Сондай-ақ   Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университеті, Тараз мемлекеттік педагогикалық институты,  Ілияс Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті,  Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық Қазақ-түрік университеті,  М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті,  Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетінің командалары үздіктер қатарынан табылды.

Жеке тур бойынша

І орын - Ермек Жантілеуов (Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжинириг университеті)

ІІ орын - Ақниет Сарсенбек (Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжинириг университеті),  Руслан Смаилов (Павлодар мемлекеттік педагогикалық институты)

ІІІ орын