Халықаралық конференция жұмысы қорытындыланды

2017 жылғы 7 сәуірде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Қазіргі білім беру кеңістігіндегі физика-математика ғылымдарының ролі» атты V Халықаралық ғылыми-теориялық конференциясының қорытынды мәжілісі өтті.

Аталмыш конференция 2005 жылдан бастап Атырау университетінде дәстүрлі түрде өткізіледі. Әрбір 3 жыл сайын өтетін ғылыми форумда физика және математика саласындағы өзекті мәселелер талқыланып, ғалымдар мен әдіскерлердің өзара тәжірибе алмасып, пікірлерін ортаға салуына жағдай жасалады.

Қорытынды пленарлық мәжілісте секция төрағалары өз хабарламаларында ұсыныстарын атап өтті. Жалпы бұл конференцияға 90-нан аса мақала түсіп, редакциялық алқаның шешімімен 2 томдық материалдар жинағы жарыққа шықты.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 24

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 42

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 33

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 57

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 26

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.