Халықаралық конференция жұмысы қорытындыланды

2017 жылғы 7 сәуірде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Қазіргі білім беру кеңістігіндегі физика-математика ғылымдарының ролі» атты V Халықаралық ғылыми-теориялық конференциясының қорытынды мәжілісі өтті.

Аталмыш конференция 2005 жылдан бастап Атырау университетінде дәстүрлі түрде өткізіледі. Әрбір 3 жыл сайын өтетін ғылыми форумда физика және математика саласындағы өзекті мәселелер талқыланып, ғалымдар мен әдіскерлердің өзара тәжірибе алмасып, пікірлерін ортаға салуына жағдай жасалады.

Қорытынды пленарлық мәжілісте секция төрағалары өз хабарламаларында ұсыныстарын атап өтті. Жалпы бұл конференцияға 90-нан аса мақала түсіп, редакциялық алқаның шешімімен 2 томдық материалдар жинағы жарыққа шықты.

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 12

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 6

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 121

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 36

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.