Әдістемелік онкүндікте - ақпараттық технологиялар тақырыбы

Атырау университетінде өтіп жатқан әдістемелік онкүндіктің шеңберінде гуманитарлық ғылымдар және шетел тілі факультетінде «Ақпараттық технологиялар: Ізденіс. Тәжірибе» тақырыбында семинар өтті.

Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының аға оқытушысы Жаннат Қырықбаева  «Өзге тілді аудиторияларда қазақ тілін оқыту әдістемесін жетілдіру жолдары» тақырыбындағы таныстырылымында өз тәжірибесімен бөлісті. Шетел тілін оқыту әдістемесі, Аударма ісі және шетел тілдері кафедраларындағы әріптестер шетел тілдерін онлайн курстар арқылы оқыту формалары, ақпараттық технологияларды қолдану әдіс-тәсілдерін ортаға салды.
Орыс филологиясы және журналистика кафедрасының профессоры Н.Умурзакова қазақ, орыс, ағылшын және қытай тілдерінде жасалған «Атырау қаласының жолкөрсеткіші» жобасымен таныстырды.
Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының қауымдастырылған профессоры м.а. Г.Кайргалиева өзіндік жұмыстарды орындау барысында ақпараттық құралдарды пайдалану арқылы 1-курс студенттері дайындаған бейнероликтерді ұсынды.
Сонымен қатар семинар соңында ақпараттық білім беру бағдарламалары орталығының мамандары «Жаппай ашық онлайн курсты қолдану» бойынша дайындаған жобаларын көрсетті.

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 12

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 6

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 121

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 36

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.