Әдістемелік онкүндікте - ақпараттық технологиялар тақырыбы

Атырау университетінде өтіп жатқан әдістемелік онкүндіктің шеңберінде гуманитарлық ғылымдар және шетел тілі факультетінде «Ақпараттық технологиялар: Ізденіс. Тәжірибе» тақырыбында семинар өтті.

Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының аға оқытушысы Жаннат Қырықбаева  «Өзге тілді аудиторияларда қазақ тілін оқыту әдістемесін жетілдіру жолдары» тақырыбындағы таныстырылымында өз тәжірибесімен бөлісті. Шетел тілін оқыту әдістемесі, Аударма ісі және шетел тілдері кафедраларындағы әріптестер шетел тілдерін онлайн курстар арқылы оқыту формалары, ақпараттық технологияларды қолдану әдіс-тәсілдерін ортаға салды.
Орыс филологиясы және журналистика кафедрасының профессоры Н.Умурзакова қазақ, орыс, ағылшын және қытай тілдерінде жасалған «Атырау қаласының жолкөрсеткіші» жобасымен таныстырды.
Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының қауымдастырылған профессоры м.а. Г.Кайргалиева өзіндік жұмыстарды орындау барысында ақпараттық құралдарды пайдалану арқылы 1-курс студенттері дайындаған бейнероликтерді ұсынды.
Сонымен қатар семинар соңында ақпараттық білім беру бағдарламалары орталығының мамандары «Жаппай ашық онлайн курсты қолдану» бойынша дайындаған жобаларын көрсетті.

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 59

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 43

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 309

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 107

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 215

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.