Әдістемелік онкүндікте - ақпараттық технологиялар тақырыбы

Атырау университетінде өтіп жатқан әдістемелік онкүндіктің шеңберінде гуманитарлық ғылымдар және шетел тілі факультетінде «Ақпараттық технологиялар: Ізденіс. Тәжірибе» тақырыбында семинар өтті.

Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының аға оқытушысы Жаннат Қырықбаева  «Өзге тілді аудиторияларда қазақ тілін оқыту әдістемесін жетілдіру жолдары» тақырыбындағы таныстырылымында өз тәжірибесімен бөлісті. Шетел тілін оқыту әдістемесі, Аударма ісі және шетел тілдері кафедраларындағы әріптестер шетел тілдерін онлайн курстар арқылы оқыту формалары, ақпараттық технологияларды қолдану әдіс-тәсілдерін ортаға салды.
Орыс филологиясы және журналистика кафедрасының профессоры Н.Умурзакова қазақ, орыс, ағылшын және қытай тілдерінде жасалған «Атырау қаласының жолкөрсеткіші» жобасымен таныстырды.
Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының қауымдастырылған профессоры м.а. Г.Кайргалиева өзіндік жұмыстарды орындау барысында ақпараттық құралдарды пайдалану арқылы 1-курс студенттері дайындаған бейнероликтерді ұсынды.
Сонымен қатар семинар соңында ақпараттық білім беру бағдарламалары орталығының мамандары «Жаппай ашық онлайн курсты қолдану» бойынша дайындаған жобаларын көрсетті.

Қайсарлық лирикасы

19 Окт 2018 11

Осындай атаумен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті конференц-залында белгілі ақын, "Алаш" әдеби сыйлығының лауреаты Қойшығұл Жылқышиевтің 70 жылдық мерейтойына арналған жиын өтті.

"Табиғатты пайдалану экономикасы" пәнінен қонақ дәрісі өтті

18 Окт 2018 24

2018 жылдың 16 қазанында 5В050600  «Экономика»  мамандығының   4 курс студенттеріне Экономика кафедрасының ұйымдастыруымен «Табиғатты пайдалану экономикасы» пәнінен "Оңтүстік-Батыс мал шаруашылығы және өсімдік шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" ЖШС Атырау филиалының  ғылыми қызметкері, орман шаруашылығы инженері  Тимур Мусинмен "Қазақстанның биологиялық ресурстары, оларды қорғау және тиімді пайдалану мәселелері"  тақырыбында қонақ дәрісі өтті.

Елбасы Жолдауын студенттермен бірге талқылады

18 Окт 2018 27

2018 жылдың 18 қазан айында Инновациялық білім беру факультетінің 3 курс студенттеріне «Педагогика» кафедра-лабораториясының доценті, педагогика ғылымдарының кандидаты Сарсенова Нұрзила Сарсенқызы Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың 2018 жылдың 5 қазан айында «ҚАЗАҚСТАНДЫҚТАРДЫҢ ӘЛ-АУҚАТЫНЫҢ ӨСУІ: ТАБЫС ПЕН ТҰРМЫС САПАСЫН АРТТЫРУ» атты жолдауын талқылады.

Италияндық опера әншісінің шеберлік сағаттары

18 Окт 2018 32

Халықаралық «Шақырылған профессор» жобасы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Музыка және өнер» мамандығының студенттері опера өнерінің Отаны Италиядан шақырылған профессордан дәріс алуда.

Еліміздің орталық музейінен мамандар келді

18 Окт 2018 15

Қазақстан Республикасы Орталық мемлекеттік музейі қызметкерлері «Қазақтың дәстүрлі қолөнерінің тарихи-этнографиялық деректілігі.