Әдістемелік онкүндікте - ақпараттық технологиялар тақырыбы

Атырау университетінде өтіп жатқан әдістемелік онкүндіктің шеңберінде гуманитарлық ғылымдар және шетел тілі факультетінде «Ақпараттық технологиялар: Ізденіс. Тәжірибе» тақырыбында семинар өтті.

Қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының аға оқытушысы Жаннат Қырықбаева  «Өзге тілді аудиторияларда қазақ тілін оқыту әдістемесін жетілдіру жолдары» тақырыбындағы таныстырылымында өз тәжірибесімен бөлісті. Шетел тілін оқыту әдістемесі, Аударма ісі және шетел тілдері кафедраларындағы әріптестер шетел тілдерін онлайн курстар арқылы оқыту формалары, ақпараттық технологияларды қолдану әдіс-тәсілдерін ортаға салды.
Орыс филологиясы және журналистика кафедрасының профессоры Н.Умурзакова қазақ, орыс, ағылшын және қытай тілдерінде жасалған «Атырау қаласының жолкөрсеткіші» жобасымен таныстырды.
Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының қауымдастырылған профессоры м.а. Г.Кайргалиева өзіндік жұмыстарды орындау барысында ақпараттық құралдарды пайдалану арқылы 1-курс студенттері дайындаған бейнероликтерді ұсынды.
Сонымен қатар семинар соңында ақпараттық білім беру бағдарламалары орталығының мамандары «Жаппай ашық онлайн курсты қолдану» бойынша дайындаған жобаларын көрсетті.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 19

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 32

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 36

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 62

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 45

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.