ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

Еліміздегі мемлекет пен қоғамның шығармашылық адамдарына айрықша құрметінің белгісі болып саналатын - мәдениет пен өнер қайраткерлерінің төл мерекесі 21 мамыр - Мәдениет және өнер қызметкерлері күнімен ыстық ықыласпен құттықтаймыз!
Осы салада өз үлесін қосып жүрген Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы да бүгінгі таңда мәдениет пен өнер саласында білікті мамандар дайындауда аянбай еңбек етіп келеді. Мәдениет пен өнердің рухани құндылықтарының сан-қырлы саласына маман тәрбиелеп, ұлтымыздың бай мұраға толы, ұлттық құндылықтарын дәріптеп жүрген профессор-оқытушыларымыздың да еңбегі зор.
Бүгінгі айтулы мерекеде талмай қызмет етіп, еңбек етіп жүрген өнер иелеріне зор денсаулық, шабыт, жаңа шығармашылық толағай табыстар тілейміз!

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

29 Май 2020 16

Құттықтау сазды бағдарламасының осы аптадағы шығарылымы 25 - 31 мамыр аралыгындағы дүниеге келген әріптестерімізді құттықтауға арналды.

«ӨТКЕНДІ ЕСТЕ САҚТАЙМЫЗ» атты эссе байқауы өтті

29 Май 2020 55

ХХ ғасырдағы саяси қуғын-сүргін - мыңдаған жазықсыз адамдардың қаны мен көз жасына суарылған тарихымыздың шерлі беттерінің бірі екендігі шындық.

«Ұлы даланың ұлы ақыны - Абай!»

28 Май 2020 49

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған тәрбиелік шара онлайн түрде өтті.

Жаңа ахуал білім және ғылым жүйесін түбегейлі реформалауды талап етеді

28 Май 2020 55

Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің үшінші отырысы пандемияға байланысты онлайн-форматта өтті. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев төрағалық еткен жиында адам капиталын дамыту, білім беру, денсаулық сақтау мәселелері талқыланды.