Әдістемелік онкүндік қорытындысында педагог қызметкерлердің кәсіби стандарты жобасын талқылады

19 қаңтарда ғылыми кеңес мәжілісі залында Атырау университетінде өткен әдістемелік онкүндіктің жұмысы қорытындыланды.

Қорытынды мәжілісте сөз алған оқу ісі проректоры Гүлжан Жарасова әдістемелік онкүндіктің нәтижелі өтуіне белсенді қатысқан барлық әріптестерге оқу орны әкімшілігі атынан ризашылығын білдірді. Сонымен қатар лицензиялау талаптарындағы өзгерістер жайында баяндама жасады. Инновациялық білім беру факультетінің деканы Ляйла Қойшығұлова «Педагог қызметкерлердің кәсіби стандарты» жобасымен таныстырды. Жаңа стандарт жобасымен танысқан әріптестер көкейдегі сұрақтарын қойып, ойларын ортаға салды.
Соңынан әдістемелік онкүндікке қатысып, өздерінің іс-тәжірибелерімен бөліскендерге арнайы сертификаттар мен алғыс хаттар тапсырылды. Студенттер қысқы демалыстарында болған кезді тиімді пайдаланған ұстаздар декада барысында факультеттердегі озық тәжірибелермен танысып, пікір алмасуға мүмкіндік алды. Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің деканы Б.Кенжегулова, көп тілді білім беру факультетінің деканы Ж.Абдрхаманова онкүндіктен алған әсерлерімен бөлісті.

Шетелдік ғалым дәріс оқуда

13 Ноя 2019 42

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің "Химия және химиялық технологиялар" кафедрасында шетелдік ғалымдарды шақыру бағдарламасы бойынша ғалым, қауымдастырылған профессор, ғылыми-техникалық қолданбалы орталықтың PhD докторы Артвина Коруха өз жұмысын бастады.

Мәңгілік ел жастары – индустрияға!

13 Ноя 2019 32

Бүгін университетімізде ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің тапсырысымен Елордамыз Нұр-Сұлтан қаласындағы «Зерттеуші» Республикалық ғылыми-білім беру орталығы Жастар жылына арналған әлеуметтік жобасы аясында «Мәңгілік ел жастары - индустрияға» («Серпін») жобасы шеңберінде студенттермен кездесу өтті.

Әділетті жеңісімен құттықтаймыз!

13 Ноя 2019 18

Аталмыш шара жастар жылы аясында "Азаматтық бастамаларды қолдау орталығы" КЕАҚ-ның гранттық жобасы қолдауымен Атырау облысы Жоғарғы оқу орындары арасында Жастар ісі жөніндегі комитет басшыларының арасында өткен болатын.
Әділетті жеңісімен құттықтап, республикалық  конкурста сәттілік тілейміз.

Ерлан ерледі

12 Ноя 2019 39

Таяуда Ақтау қаласында  Yessenov University ұйымдастыруымен Жастар жылы аясында Қазақстан мұнайының 120 жылдығына арналған «Университет – ой-пікірлер аймағы» Yessenov Forum өтті.  Аталмыш шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен тарих мамандығының 4-курс студенті Баймағамбетов Ерлан қатысып, осы форум аясында өткен ғылыми-тәжірибелік конференцияда «Рухани жаңғыру бағдарламасы – тапсырмаларды шешуге арналған жаңа бағыт» секциясы бойынша жүлделі І орынды иеленді.

Сүндет Байғожин шеберлігімен бөлісті

12 Ноя 2019 25

9-шы қараша күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  ҚР еңбек сіңірген қайраткері, Құрмет орденінің иегері, Астана Опера тетарының жетекші әншісі Сүндет Байғожин Музыка және өнер кафедрасының студенттері мен вокал оқытушыларына арналған шеберлік сыныбын өткізді.