Әдістемелік онкүндік қорытындысында педагог қызметкерлердің кәсіби стандарты жобасын талқылады

19 қаңтарда ғылыми кеңес мәжілісі залында Атырау университетінде өткен әдістемелік онкүндіктің жұмысы қорытындыланды.

Қорытынды мәжілісте сөз алған оқу ісі проректоры Гүлжан Жарасова әдістемелік онкүндіктің нәтижелі өтуіне белсенді қатысқан барлық әріптестерге оқу орны әкімшілігі атынан ризашылығын білдірді. Сонымен қатар лицензиялау талаптарындағы өзгерістер жайында баяндама жасады. Инновациялық білім беру факультетінің деканы Ляйла Қойшығұлова «Педагог қызметкерлердің кәсіби стандарты» жобасымен таныстырды. Жаңа стандарт жобасымен танысқан әріптестер көкейдегі сұрақтарын қойып, ойларын ортаға салды.
Соңынан әдістемелік онкүндікке қатысып, өздерінің іс-тәжірибелерімен бөліскендерге арнайы сертификаттар мен алғыс хаттар тапсырылды. Студенттер қысқы демалыстарында болған кезді тиімді пайдаланған ұстаздар декада барысында факультеттердегі озық тәжірибелермен танысып, пікір алмасуға мүмкіндік алды. Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің деканы Б.Кенжегулова, көп тілді білім беру факультетінің деканы Ж.Абдрхаманова онкүндіктен алған әсерлерімен бөлісті.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 19

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 38

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 31

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 56

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 25

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.