Әдістемелік онкүндік қорытындысында педагог қызметкерлердің кәсіби стандарты жобасын талқылады

19 қаңтарда ғылыми кеңес мәжілісі залында Атырау университетінде өткен әдістемелік онкүндіктің жұмысы қорытындыланды.

Қорытынды мәжілісте сөз алған оқу ісі проректоры Гүлжан Жарасова әдістемелік онкүндіктің нәтижелі өтуіне белсенді қатысқан барлық әріптестерге оқу орны әкімшілігі атынан ризашылығын білдірді. Сонымен қатар лицензиялау талаптарындағы өзгерістер жайында баяндама жасады. Инновациялық білім беру факультетінің деканы Ляйла Қойшығұлова «Педагог қызметкерлердің кәсіби стандарты» жобасымен таныстырды. Жаңа стандарт жобасымен танысқан әріптестер көкейдегі сұрақтарын қойып, ойларын ортаға салды.
Соңынан әдістемелік онкүндікке қатысып, өздерінің іс-тәжірибелерімен бөліскендерге арнайы сертификаттар мен алғыс хаттар тапсырылды. Студенттер қысқы демалыстарында болған кезді тиімді пайдаланған ұстаздар декада барысында факультеттердегі озық тәжірибелермен танысып, пікір алмасуға мүмкіндік алды. Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің деканы Б.Кенжегулова, көп тілді білім беру факультетінің деканы Ж.Абдрхаманова онкүндіктен алған әсерлерімен бөлісті.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 54

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 49

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 50

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 36

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 35

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.