Әдістемелік онкүндік қорытындысында педагог қызметкерлердің кәсіби стандарты жобасын талқылады

19 қаңтарда ғылыми кеңес мәжілісі залында Атырау университетінде өткен әдістемелік онкүндіктің жұмысы қорытындыланды.

Қорытынды мәжілісте сөз алған оқу ісі проректоры Гүлжан Жарасова әдістемелік онкүндіктің нәтижелі өтуіне белсенді қатысқан барлық әріптестерге оқу орны әкімшілігі атынан ризашылығын білдірді. Сонымен қатар лицензиялау талаптарындағы өзгерістер жайында баяндама жасады. Инновациялық білім беру факультетінің деканы Ляйла Қойшығұлова «Педагог қызметкерлердің кәсіби стандарты» жобасымен таныстырды. Жаңа стандарт жобасымен танысқан әріптестер көкейдегі сұрақтарын қойып, ойларын ортаға салды.
Соңынан әдістемелік онкүндікке қатысып, өздерінің іс-тәжірибелерімен бөліскендерге арнайы сертификаттар мен алғыс хаттар тапсырылды. Студенттер қысқы демалыстарында болған кезді тиімді пайдаланған ұстаздар декада барысында факультеттердегі озық тәжірибелермен танысып, пікір алмасуға мүмкіндік алды. Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің деканы Б.Кенжегулова, көп тілді білім беру факультетінің деканы Ж.Абдрхаманова онкүндіктен алған әсерлерімен бөлісті.

«Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

13 Дек 2019 22

Елбасының «Рухани жаңғыру» мақаласының «100 жаңа оқулық» жобасы аясында бірқатар шетел авторларының еңбектерінің ана тілімізге аударылды. Соған орай бүгін университетімізде көптілді білім беру факультетінің қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 курс студенттерінің қатысуымен философия ғылымдарының докторы, профессор Ө.Қ.Бекежанның ұйымдастыруымен «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» тақырыбында ашық сабағы өтті.

Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

13 Дек 2019 28

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 42

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 44

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 72

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.