Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің ашық есік күні өтті

20 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің ашық есік күні өтті.
Спикер - факультет деканы Хамидуллина Динара Ұлықпанқызы.
Болашақта бәсекеге қабілетті, жан-жақты маман боламын десеңіз, бізді таңдаңыз.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

29 Май 2020 6

Құттықтау сазды бағдарламасының осы аптадағы шығарылымы 25 - 31 мамыр аралыгындағы дүниеге келген әріптестерімізді құттықтауға арналды.

«ӨТКЕНДІ ЕСТЕ САҚТАЙМЫЗ» атты эссе байқауы өтті

29 Май 2020 33

ХХ ғасырдағы саяси қуғын-сүргін - мыңдаған жазықсыз адамдардың қаны мен көз жасына суарылған тарихымыздың шерлі беттерінің бірі екендігі шындық.

«Ұлы даланың ұлы ақыны - Абай!»

28 Май 2020 35

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған тәрбиелік шара онлайн түрде өтті.

Жаңа ахуал білім және ғылым жүйесін түбегейлі реформалауды талап етеді

28 Май 2020 47

Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің үшінші отырысы пандемияға байланысты онлайн-форматта өтті. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев төрағалық еткен жиында адам капиталын дамыту, білім беру, денсаулық сақтау мәселелері талқыланды.