Ашық есік күні онлайн түрде өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ашық есік күні онлайн түрде өтті.

20 мамыр күні Көптілді білім беру факультетінің деканы Султангубиева Айгуль Айтмухановна мен Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің деканы Хамидуллина Динара Ұлықпанқызы университетіміздің ресми парақшалары арқылы тікелей эфирге шығып, оқырмандар сұрағына жауап берді.

Эфир барысында факультеттер туралы толық ақпараттар берілді.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

29 Май 2020 17

Құттықтау сазды бағдарламасының осы аптадағы шығарылымы 25 - 31 мамыр аралыгындағы дүниеге келген әріптестерімізді құттықтауға арналды.

«ӨТКЕНДІ ЕСТЕ САҚТАЙМЫЗ» атты эссе байқауы өтті

29 Май 2020 65

ХХ ғасырдағы саяси қуғын-сүргін - мыңдаған жазықсыз адамдардың қаны мен көз жасына суарылған тарихымыздың шерлі беттерінің бірі екендігі шындық.

«Ұлы даланың ұлы ақыны - Абай!»

28 Май 2020 60

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған тәрбиелік шара онлайн түрде өтті.

Жаңа ахуал білім және ғылым жүйесін түбегейлі реформалауды талап етеді

28 Май 2020 63

Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің үшінші отырысы пандемияға байланысты онлайн-форматта өтті. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев төрағалық еткен жиында адам капиталын дамыту, білім беру, денсаулық сақтау мәселелері талқыланды.