Жаратылыстану және ауылшаруашылық факультетінде ашық есік күні өтті

18 мамыр күні университетіміздің ресми инстаграм парақшасының тікелей эфирінен Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдар факультетінің ашық есік күні өтті.
Спикер - факультет деканы Абдинов Рауан Шарипбаевич.
Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдар факультетімен бірге жарқын болашаққа нық қадам жасаңыздар!
!

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

29 Май 2020 11

Құттықтау сазды бағдарламасының осы аптадағы шығарылымы 25 - 31 мамыр аралыгындағы дүниеге келген әріптестерімізді құттықтауға арналды.

«ӨТКЕНДІ ЕСТЕ САҚТАЙМЫЗ» атты эссе байқауы өтті

29 Май 2020 40

ХХ ғасырдағы саяси қуғын-сүргін - мыңдаған жазықсыз адамдардың қаны мен көз жасына суарылған тарихымыздың шерлі беттерінің бірі екендігі шындық.

«Ұлы даланың ұлы ақыны - Абай!»

28 Май 2020 36

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған тәрбиелік шара онлайн түрде өтті.

Жаңа ахуал білім және ғылым жүйесін түбегейлі реформалауды талап етеді

28 Май 2020 48

Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің үшінші отырысы пандемияға байланысты онлайн-форматта өтті. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев төрағалық еткен жиында адам капиталын дамыту, білім беру, денсаулық сақтау мәселелері талқыланды.