Болашақ заңгерлер өндірістік тәжірибеге жіберілді

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 20-шы қаңтары күні   «Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика» кафедрасының ұйымдастыруымен 4 курс студенттерін іс-тәжірибе жинақтау мақсатында мекемелерге тағайындау конференциясы өтті.

Басты мақсаты – бітіруші курс студенттерінің өндірістік практикадан өту ережелері мен тәртібін түсіндіру, өндірістік практика барысында қажетті құжаттарды табыстау болды. Конференцияға Атырау облысы Ішкі істер дептартаменті кадр жұмысының басқарма инспекторы полиция аға лейтенанты Ақмарал Ахметова арнайы шақырылды. Ол 4 курс студенттерін ішкі істер басқармасының жұмысымен және де болашақта қалай жұмысқа орналасуға болатынын, қандай талаптар қойылатынын айтып таныстырды. Кафедра меңгерушісі Жанна Шаяхметова студенттерге өндірістік тәжірибесін өту тәртібін айтып және де аға оқытушы Ж.А.Хамметова слайд түрінде 4 курс студенттеріне өндірістік тәжірибенің ережелерімен таныстырып және тиісті күнделіктерін табыстады.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 66

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.

Ғылыми апталық мерекелік шараға ұласты

18 Апр 2018 79

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 12 сәуір Қазақстан Республикасының Ғылым саласы қызметкерлері күніне орай өткізілген апталық марапаттау кешіне ұласты.

«Sarmad»-тың сырлы саздары

18 Апр 2018 24

Апта сəрсенбісінде өнер кафедрасында тағы бір айрықша кездесу өтті. Бұл жолы қонақ болып «Алаш ұстазы» төсбелгісінің иегері, композитор, этномузыкант Бауыржан Ақтаев жəне оның жетекшілігіндегі «Шабыт» халықаралық фестивалінің лауреаты этно-фольклорлық «Sarmad» ансамблі келді.

Студенттер мен магистранттардың ғылыми конференциясы

17 Апр 2018 47

Ғылым күні қызметкерлері күніне орай өткен ғылым апталығы аясында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінде «Жастар және ғылым» атты дәстүрлі студенттер мен магистранттардың конференциясы өтті. Конференция студенттер мен магистранттар, жас зерттеушілердің ғылыми және шығармашылық белсенділігін арттыру,  дарынды және ынталы жастар үшін тиімді коммуникативтік алаң құру мақсатында ұйымдастырылды.

Дүниежүзі тарихын оқытудың өзекті мәселелері талқыланды

16 Апр 2018 40

12 сәуір – ғылым қызметкерлері күніне орай университеттің Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының ұйымдастыруымен «Дүниежүзі тарихын оқытудың өзекті мәселелері» тақырыбындағы ғылыми семинар өтті. Кафедра жанындағы тұрақты ғылыми семинардың кезекті мәжілісі кеңейтілген сипатта өтіп, оған Атырау қаласы жалпы білім беретін мектептерінің тарих пәні оқытушылары қатысты.