Болашақ заңгерлер өндірістік тәжірибеге жіберілді

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 20-шы қаңтары күні   «Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика» кафедрасының ұйымдастыруымен 4 курс студенттерін іс-тәжірибе жинақтау мақсатында мекемелерге тағайындау конференциясы өтті.

Басты мақсаты – бітіруші курс студенттерінің өндірістік практикадан өту ережелері мен тәртібін түсіндіру, өндірістік практика барысында қажетті құжаттарды табыстау болды. Конференцияға Атырау облысы Ішкі істер дептартаменті кадр жұмысының басқарма инспекторы полиция аға лейтенанты Ақмарал Ахметова арнайы шақырылды. Ол 4 курс студенттерін ішкі істер басқармасының жұмысымен және де болашақта қалай жұмысқа орналасуға болатынын, қандай талаптар қойылатынын айтып таныстырды. Кафедра меңгерушісі Жанна Шаяхметова студенттерге өндірістік тәжірибесін өту тәртібін айтып және де аға оқытушы Ж.А.Хамметова слайд түрінде 4 курс студенттеріне өндірістік тәжірибенің ережелерімен таныстырып және тиісті күнделіктерін табыстады.