Болашақ заңгерлер өндірістік тәжірибеге жіберілді

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 20-шы қаңтары күні   «Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика» кафедрасының ұйымдастыруымен 4 курс студенттерін іс-тәжірибе жинақтау мақсатында мекемелерге тағайындау конференциясы өтті.

Басты мақсаты – бітіруші курс студенттерінің өндірістік практикадан өту ережелері мен тәртібін түсіндіру, өндірістік практика барысында қажетті құжаттарды табыстау болды. Конференцияға Атырау облысы Ішкі істер дептартаменті кадр жұмысының басқарма инспекторы полиция аға лейтенанты Ақмарал Ахметова арнайы шақырылды. Ол 4 курс студенттерін ішкі істер басқармасының жұмысымен және де болашақта қалай жұмысқа орналасуға болатынын, қандай талаптар қойылатынын айтып таныстырды. Кафедра меңгерушісі Жанна Шаяхметова студенттерге өндірістік тәжірибесін өту тәртібін айтып және де аға оқытушы Ж.А.Хамметова слайд түрінде 4 курс студенттеріне өндірістік тәжірибенің ережелерімен таныстырып және тиісті күнделіктерін табыстады.

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 16

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 75

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 46

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 82

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 28

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.