Болашақ заңгерлер өндірістік тәжірибеге жіберілді

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 20-шы қаңтары күні   «Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика» кафедрасының ұйымдастыруымен 4 курс студенттерін іс-тәжірибе жинақтау мақсатында мекемелерге тағайындау конференциясы өтті.

Басты мақсаты – бітіруші курс студенттерінің өндірістік практикадан өту ережелері мен тәртібін түсіндіру, өндірістік практика барысында қажетті құжаттарды табыстау болды. Конференцияға Атырау облысы Ішкі істер дептартаменті кадр жұмысының басқарма инспекторы полиция аға лейтенанты Ақмарал Ахметова арнайы шақырылды. Ол 4 курс студенттерін ішкі істер басқармасының жұмысымен және де болашақта қалай жұмысқа орналасуға болатынын, қандай талаптар қойылатынын айтып таныстырды. Кафедра меңгерушісі Жанна Шаяхметова студенттерге өндірістік тәжірибесін өту тәртібін айтып және де аға оқытушы Ж.А.Хамметова слайд түрінде 4 курс студенттеріне өндірістік тәжірибенің ережелерімен таныстырып және тиісті күнделіктерін табыстады.

«Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

13 Дек 2019 10

Елбасының «Рухани жаңғыру» мақаласының «100 жаңа оқулық» жобасы аясында бірқатар шетел авторларының еңбектерінің ана тілімізге аударылды. Соған орай бүгін университетімізде көптілді білім беру факультетінің қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 курс студенттерінің қатысуымен философия ғылымдарының докторы, профессор Ө.Қ.Бекежанның ұйымдастыруымен «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» тақырыбында ашық сабағы өтті.

Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

13 Дек 2019 13

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 35

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 35

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 60

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.