Болашақ заңгерлер өндірістік тәжірибеге жіберілді

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 20-шы қаңтары күні   «Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика» кафедрасының ұйымдастыруымен 4 курс студенттерін іс-тәжірибе жинақтау мақсатында мекемелерге тағайындау конференциясы өтті.

Басты мақсаты – бітіруші курс студенттерінің өндірістік практикадан өту ережелері мен тәртібін түсіндіру, өндірістік практика барысында қажетті құжаттарды табыстау болды. Конференцияға Атырау облысы Ішкі істер дептартаменті кадр жұмысының басқарма инспекторы полиция аға лейтенанты Ақмарал Ахметова арнайы шақырылды. Ол 4 курс студенттерін ішкі істер басқармасының жұмысымен және де болашақта қалай жұмысқа орналасуға болатынын, қандай талаптар қойылатынын айтып таныстырды. Кафедра меңгерушісі Жанна Шаяхметова студенттерге өндірістік тәжірибесін өту тәртібін айтып және де аға оқытушы Ж.А.Хамметова слайд түрінде 4 курс студенттеріне өндірістік тәжірибенің ережелерімен таныстырып және тиісті күнделіктерін табыстады.

“Kids University” шақырады!

25 Мар 2019 1

Балалар Университетінің жаздық маусымының ашылуы

«Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері»

25 Мар 2019 3

2019 жылы 15 наурызында сағат 9:00 де Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылыми кеңес залында Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті, Филология және көптілді білім беру институты Академик С.Қирабаев атындағы Қазақ тілі мен әдебиет кафедрасы және Латын ғылыми-практикалық орталығының ұйымдастыруымен «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағарламасыда көрсетілген концептуалды негіздерін іске асыру мақсатында  «Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері» атты республикалық onlain-вебинар жұмысы өтті.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 68

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 50

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.