Атырау университетінде алғаш рет спорттық балық аулаудан жарыс өтті

Атырау университетінде 2016-2017 оқу жылындағы оқытушылар арасындағы дәстүрлі спартакиада бағдарламасына биыл алғаш рет спорттық балық аулау енгізілген болатын.

Өткен сенбі күні университеттің профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлері арасында мұз үстінде балық аулаудан жарыс өтті. Негізгі мақсат – салауатты өмір салтын және белсенді демалыс түрлерін насихаттау. Сайыс алдында арнайы мекемелерге хабарланып, тиісті рұқсаттамалар алынғанын атап өтеміз. Жарыс барысында үздік үкі оюшы, үздік балықшы, алғашқы балық ұстаушы аталымдары ұйымдастырылды. Үздік балықшы атағын университет баспаханасының директоры Павел Тулин ие болды. Сонымен қатар әкімшілік-шаруашылық департаменті, физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің командалары балық аулауда шеберліктерімен ерекшеленді.

21 Сен 2018 15

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 29

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 49

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 63

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

Ғарифолла Есім «Тіл тәуелсіздігі» мәселесін көтерді

17 Сен 2018 171

2018 жылдың 14 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР мәдениет және спорт министрлігінің кеңесшісі, белгілі қоғам қайраткері, ҚР Ғылым академиясының академигі Ғарифолла Есіммен кездесу болып өтті.