Атырау университетінде алғаш рет спорттық балық аулаудан жарыс өтті

Атырау университетінде 2016-2017 оқу жылындағы оқытушылар арасындағы дәстүрлі спартакиада бағдарламасына биыл алғаш рет спорттық балық аулау енгізілген болатын.

Өткен сенбі күні университеттің профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлері арасында мұз үстінде балық аулаудан жарыс өтті. Негізгі мақсат – салауатты өмір салтын және белсенді демалыс түрлерін насихаттау. Сайыс алдында арнайы мекемелерге хабарланып, тиісті рұқсаттамалар алынғанын атап өтеміз. Жарыс барысында үздік үкі оюшы, үздік балықшы, алғашқы балық ұстаушы аталымдары ұйымдастырылды. Үздік балықшы атағын университет баспаханасының директоры Павел Тулин ие болды. Сонымен қатар әкімшілік-шаруашылық департаменті, физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің командалары балық аулауда шеберліктерімен ерекшеленді.

Ұстаздың мерейлі сәті

19 Ноя 2018 1

Өткен аптада университеттің Музыка және өнер кафедрасының доценті Тамара Мұқанқызы Сүйінғаринаның 60 жас мерейтойына және ғылыми-педагогикалық қызметінің 30 жылдығына арналған салтанатты кеш өтті.

Жалпыхалықтық диктант

14 Ноя 2018 74

Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 ақпандағы №637 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 наурызындағы № 27 өкімімен бекітілген «Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына 2025 жылға дейін кезең-кезеңімен көшіру жөніндегі іс-шаралар жоспарына» сәйкес Халел Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінде 14 қараша 2018 жылы жалпыхалықтық диктант өткізілді.

Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

12 Ноя 2018 118

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

9 Ноя 2018 67

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.

ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТАҒА 25 ЖЫЛ

9 Ноя 2018 153

Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі. Ол барлық уақытта тәуелсіздігімізді қамтамасыз етеді.