Атырау университетінде алғаш рет спорттық балық аулаудан жарыс өтті

Атырау университетінде 2016-2017 оқу жылындағы оқытушылар арасындағы дәстүрлі спартакиада бағдарламасына биыл алғаш рет спорттық балық аулау енгізілген болатын.

Өткен сенбі күні университеттің профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлері арасында мұз үстінде балық аулаудан жарыс өтті. Негізгі мақсат – салауатты өмір салтын және белсенді демалыс түрлерін насихаттау. Сайыс алдында арнайы мекемелерге хабарланып, тиісті рұқсаттамалар алынғанын атап өтеміз. Жарыс барысында үздік үкі оюшы, үздік балықшы, алғашқы балық ұстаушы аталымдары ұйымдастырылды. Үздік балықшы атағын университет баспаханасының директоры Павел Тулин ие болды. Сонымен қатар әкімшілік-шаруашылық департаменті, физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің командалары балық аулауда шеберліктерімен ерекшеленді.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 7

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 6

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 51

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.