Атырау университетінде алғаш рет спорттық балық аулаудан жарыс өтті

Атырау университетінде 2016-2017 оқу жылындағы оқытушылар арасындағы дәстүрлі спартакиада бағдарламасына биыл алғаш рет спорттық балық аулау енгізілген болатын.

Өткен сенбі күні университеттің профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлері арасында мұз үстінде балық аулаудан жарыс өтті. Негізгі мақсат – салауатты өмір салтын және белсенді демалыс түрлерін насихаттау. Сайыс алдында арнайы мекемелерге хабарланып, тиісті рұқсаттамалар алынғанын атап өтеміз. Жарыс барысында үздік үкі оюшы, үздік балықшы, алғашқы балық ұстаушы аталымдары ұйымдастырылды. Үздік балықшы атағын университет баспаханасының директоры Павел Тулин ие болды. Сонымен қатар әкімшілік-шаруашылық департаменті, физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің командалары балық аулауда шеберліктерімен ерекшеленді.

«JAS QALAM» ЖАС ЖУРНАЛИСТЕР ФОРУМЫ ӨТТІ

14 Окт 2019 16

11 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  республикалық «JAS QALAM»  жастар журналистикасын дамыту жобасының форумы өтті.

Х.Досмұхамедов атындағы АМУ-дағы Эразмус күндері

11 Окт 2019 75

2019 жылдың 10-11 қазан аралығында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Эразмус күндері өтуде.

«Ағаш отырғызу» акциясы өтті

11 Окт 2019 46

Айналаны көгалдандыру – жалпыға ортақ ізгі міндет. Бүгін университетімізде "70 жылдыққа 70 нақты қадам" жобасы аясында «Ағаш отырғызу» акциясы өтті.

ҚР Білім және ғылым министрі Атырау университетінде

11 Окт 2019 82

Бүгін ресми сапармен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне ҚР Білім және Ғылым министрі А.Аймағамбетов келді.

Телеарнадағы ашық сабақ

10 Окт 2019 28

Таяуда "Атырау" телеарнасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика  мамандығының 1 курс студенттеріне арналған ашық сабақ өтті.