Құттықтаймыз! Әріптестеріміз үздік авторлар қатарында!

Атырау облыстық қоғамдық-саяси «Атырау» газетінің тәуелсіздіктің 25 жылдығына орай жариялаған «Тәуелсіздік толғауы» атты байқауының қорытындысында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұстаздары жүлделі орындарға ие болды. Өңірлік коммуникациялар орталығында өткен марапаттау салтанатында тарих ғылымдарының докторы Аққали Ахмет, педагогика ғылымдарының кандидаты Шахман Нағымов, доцент Айдар Сабиров «2016 жылдың үздік авторлары»  номинациясында жеңімпаз атанды. Атап айтқанда, А.Ахмет тарихи-танымдық бағыттағы «Сарайшықтан Астанаға» мақаласы үшінбірінші орынды, білім саласына арналған мақалалары үшін А.Сабиров үшінші орынды иеленсе, тарихи тақырыптағы мақалалары үшін Ш.Нагымұлы «Үздік автор» атанды. Барша әріптестерімізді құттықтап, шығармашылық табыстар тілейміз!