Құттықтаймыз! Әріптестеріміз үздік авторлар қатарында!

Атырау облыстық қоғамдық-саяси «Атырау» газетінің тәуелсіздіктің 25 жылдығына орай жариялаған «Тәуелсіздік толғауы» атты байқауының қорытындысында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұстаздары жүлделі орындарға ие болды. Өңірлік коммуникациялар орталығында өткен марапаттау салтанатында тарих ғылымдарының докторы Аққали Ахмет, педагогика ғылымдарының кандидаты Шахман Нағымов, доцент Айдар Сабиров «2016 жылдың үздік авторлары»  номинациясында жеңімпаз атанды. Атап айтқанда, А.Ахмет тарихи-танымдық бағыттағы «Сарайшықтан Астанаға» мақаласы үшінбірінші орынды, білім саласына арналған мақалалары үшін А.Сабиров үшінші орынды иеленсе, тарихи тақырыптағы мақалалары үшін Ш.Нагымұлы «Үздік автор» атанды. Барша әріптестерімізді құттықтап, шығармашылық табыстар тілейміз!

Ақындар айтысы өтті

29 Янв 2020 10

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына орай «Адамзаттың бәрін сүй бауырым деп...» атты облыстық ақындар айтысы өтті.

Атыраулық Аманат Қазақстан Чемпионы Атанды

29 Янв 2020 6

Atr.kz/29 қаңтар, 2020 жыл. Жуырда «Жайық» спорт кешенінде бокстан жастар арасында Қазақстан Республикасының чемпионаты өтіп, еліміздің барлық өңірінен келген 200-ге жуық былғары қолғап шеберлерінің шаршы алаңдағы  бәсекелері  алты күнге созылды.

Лидерлер форумы басталды

29 Янв 2020 62

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Студенттік басқару ұйымының ұйымдастыруымен "Bizdin TIME" атты лидерлер форумы басталды.

Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы

28 Янв 2020 51

Бүгін облыстық "Атырау" газетінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Идрисов Саламат Нұрмұханұлының "Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы" атты мақаласы жарияланған болатын. Толығырақ "Атырау" газетінен оқи аласыздар.

Елнұр Сабыржанұлы университетімізде

28 Янв 2020 55

Бүгін Х.Досмұхмедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне  «Jas Otan» Жастар қанатының төрағасы Бисенбаев Елнұр Сабыржанұлы келіп, университет басшылығымен және студент жастармен кездесті.