Құттықтаймыз! Әріптестеріміз үздік авторлар қатарында!

Атырау облыстық қоғамдық-саяси «Атырау» газетінің тәуелсіздіктің 25 жылдығына орай жариялаған «Тәуелсіздік толғауы» атты байқауының қорытындысында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұстаздары жүлделі орындарға ие болды. Өңірлік коммуникациялар орталығында өткен марапаттау салтанатында тарих ғылымдарының докторы Аққали Ахмет, педагогика ғылымдарының кандидаты Шахман Нағымов, доцент Айдар Сабиров «2016 жылдың үздік авторлары»  номинациясында жеңімпаз атанды. Атап айтқанда, А.Ахмет тарихи-танымдық бағыттағы «Сарайшықтан Астанаға» мақаласы үшінбірінші орынды, білім саласына арналған мақалалары үшін А.Сабиров үшінші орынды иеленсе, тарихи тақырыптағы мақалалары үшін Ш.Нагымұлы «Үздік автор» атанды. Барша әріптестерімізді құттықтап, шығармашылық табыстар тілейміз!

Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

12 Сен 2019 23

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Жолдауды талдау

12 Сен 2019 34

ҚазақстанРеспубликасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың «Сындарлы қоғамдық диалог – қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» – атты Қазақстан халқына Жолдауы 5 қыркүйек күні Атырау қаласының халыққа көмек көрсету орталығында  талқыланды.

Бизнеске бастар жол

12 Сен 2019 17

Бүгін университетімізде  Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік тапсырмасы шеңберінде «Жастар» ғылыми-зерттеу орталығы  «Мемлекеттік бағдарламалар арқылы жастарға кәсіпкерлікті қалай ашып, дамытуға болады» тақырыбында вебинар өткізді.