Құттықтаймыз! Әріптестеріміз үздік авторлар қатарында!

Атырау облыстық қоғамдық-саяси «Атырау» газетінің тәуелсіздіктің 25 жылдығына орай жариялаған «Тәуелсіздік толғауы» атты байқауының қорытындысында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұстаздары жүлделі орындарға ие болды. Өңірлік коммуникациялар орталығында өткен марапаттау салтанатында тарих ғылымдарының докторы Аққали Ахмет, педагогика ғылымдарының кандидаты Шахман Нағымов, доцент Айдар Сабиров «2016 жылдың үздік авторлары»  номинациясында жеңімпаз атанды. Атап айтқанда, А.Ахмет тарихи-танымдық бағыттағы «Сарайшықтан Астанаға» мақаласы үшінбірінші орынды, білім саласына арналған мақалалары үшін А.Сабиров үшінші орынды иеленсе, тарихи тақырыптағы мақалалары үшін Ш.Нагымұлы «Үздік автор» атанды. Барша әріптестерімізді құттықтап, шығармашылық табыстар тілейміз!

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 12

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 6

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 121

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 36

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.