Құттықтаймыз! Әріптестеріміз үздік авторлар қатарында!

Атырау облыстық қоғамдық-саяси «Атырау» газетінің тәуелсіздіктің 25 жылдығына орай жариялаған «Тәуелсіздік толғауы» атты байқауының қорытындысында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұстаздары жүлделі орындарға ие болды. Өңірлік коммуникациялар орталығында өткен марапаттау салтанатында тарих ғылымдарының докторы Аққали Ахмет, педагогика ғылымдарының кандидаты Шахман Нағымов, доцент Айдар Сабиров «2016 жылдың үздік авторлары»  номинациясында жеңімпаз атанды. Атап айтқанда, А.Ахмет тарихи-танымдық бағыттағы «Сарайшықтан Астанаға» мақаласы үшінбірінші орынды, білім саласына арналған мақалалары үшін А.Сабиров үшінші орынды иеленсе, тарихи тақырыптағы мақалалары үшін Ш.Нагымұлы «Үздік автор» атанды. Барша әріптестерімізді құттықтап, шығармашылық табыстар тілейміз!

Үздік бестік қатары жалғасуда

7 Апр 2020 3

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ "Филология" мамандығы бойынша да үздік бестіктің құрамына енді.

Студенттермен байланыс сенімділікті арттырады

7 Апр 2020 6

Бүгін университетіміздің ректоры Саламат Нұрмұханұлы студенттермен онлайн режимде байланысқа шығып, ой-пікір алмасу өткізді

Журналист болу - дарындылық!

6 Апр 2020 28

Университетіміздің "Ақтаңгер" ақындар клубының "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасының кезекті қонағы - ұлт жанашыры, қазақ телевизиясының королі, журналист Нұртілеу Иманғалиұлы болды.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 97

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 78

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.