Университеттің ғылыми кеңес залында ағымдағы жылдың 26 – ші қаңтары күні Атырау университетінің «Бірлік» бастауыш партия ұйымында Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Билік тармақтары арасындағы өкілеттіліктерді қайта бөлу мәселелері жөніндегі Үндеуін» талқылауға арналған жиын болып өтті.

Бұл жиынға университеттің профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлері, студенттер және облыстық бұқаралық ақпарат құралдары өкілдері қатынасты. Жиынның басты мақсаты 2017 жылдың 25-ші қаңтарындағы Елбасымыз Н.Ә.Назарбаевтың Билік тармақтары арасындағы өкілеттіліктерді қайта бөлу мәселелері жөніндегі Үндеуін талқылап, өз ой-пікірлерімен бөлісу болды. Аталған жиынды Атырау университетінің «Бірлік» бастауыш партия ұйымының төрағасы, университет ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Абзал Талтенов ашып, елбасы үндеуі туралы өз ойын білдіріп, бұл үндеу Үкімет пен Парламент рөлін күшейту бағытында жасалған нақты қадам – деп баға берді. Одан соң өз ойлары мен пікірлерін білдіру үшін Атырау университетінің бір топ ғылымдары мінбеге көтерілді. Атырау облыстық қоғамдық кеңесінің мүшесі, физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің деканы, техника ғылымдарының докторы, профессор - Бекет Кенжеғұлов, Қылмыстық құқық пәндері кафедрасының меңгерушісі, заң ғылымдарының кандидаты, доцент - Жанна Шаяхметова, гуманитарлық ғылымдар және шетел тілдері факультетінің деканы, тарих ғылымдарының докторы, профессор – Аққали Ахмет, «НұрОтан» партиясы Атырау қалалық филиалының саяси кеңесінің мүшесі, азаматтық құқықтық пәндер кафедрасының меңгерушісі, тарих ғылымдарының кандидаты Әлібек Тұрдалиев, Атырау университетінің ғылым бойынша проректоры, педагогика ғылымдарының кандидаты – Саламат Идрисов, университеттің стратегиялық даму департаментінің директоры, халықаралық құқық PhD докторы Динара Тұяқовалар Елбасы үндеуінің еліміз үшін аса маңызды, тағдырлы мәселе екендігіне жан-жақты тоқталып, талдаулар жасады.

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 70

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 38

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 27

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 40

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.