Прокурорлар дәріс оқыды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құқықтану мамандығында оқитын студенттеріне Атырау облыстық прокуратура қызметкерлері дәріс оқыды.

Арайы мамандардың дәрісі университеттің Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика кафедрасының ұйымдастыруымен 2017 жылғы 28 ақпан-3 наурыз аралығында өтті. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Атырау облысы бойынша басқармасының прокуратура қызметкерлері Камеденова А.М., Насенова Э.П., Нұршарипова М.Б., Апсалямова А.Ш., Рахманов Е.Х., Тулегенова С.Б. жоспарлаған кестеге сәйкес «Құқықтану» мамандығының 1,2,3 курс студентеріне «Қазақстан Республикасының 20 жылдағы құқықтық статистикасы», «Сотқа дейінгі тергеп-тексерудің бірыңғай тізілімі», «Сот және прокурорлық статистика», «Әкімшілік құқық бұзушылықтарды есепке алу», «Жол-көлік оқиға картасы», «Кәсіпкерлердің құқықтарын қорғау» тақырыптарында оқыған дәрісі болашақ заңгерлердің кәсіби дайындығына оң әсер етті.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 22

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 41

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 97

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 40

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.

Әбіш Кекілбаев туралы айшықты ойлар

15 Ноя 2019 55

Қазақстанның Еңбек Ері, Қазақстанның халық жазушысы, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сыйлығының иегері, қазақ әдебиетінің классигі, көрнекті мемлекет және қоғам қайраткері Әбіш Кекілбаев туралы білмейтін қазақ кемде-кем. Бүгін назарларыңызға жазушы туралы «Әбіш Кекілбаев – замана заңғары, сөз зергері» атты республикалық ғылыми-практикалық конференцияда  айтылған орамды ойлар топтамасын ұсынамыз.