Прокурорлар дәріс оқыды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құқықтану мамандығында оқитын студенттеріне Атырау облыстық прокуратура қызметкерлері дәріс оқыды.

Арайы мамандардың дәрісі университеттің Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика кафедрасының ұйымдастыруымен 2017 жылғы 28 ақпан-3 наурыз аралығында өтті. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Атырау облысы бойынша басқармасының прокуратура қызметкерлері Камеденова А.М., Насенова Э.П., Нұршарипова М.Б., Апсалямова А.Ш., Рахманов Е.Х., Тулегенова С.Б. жоспарлаған кестеге сәйкес «Құқықтану» мамандығының 1,2,3 курс студентеріне «Қазақстан Республикасының 20 жылдағы құқықтық статистикасы», «Сотқа дейінгі тергеп-тексерудің бірыңғай тізілімі», «Сот және прокурорлық статистика», «Әкімшілік құқық бұзушылықтарды есепке алу», «Жол-көлік оқиға картасы», «Кәсіпкерлердің құқықтарын қорғау» тақырыптарында оқыған дәрісі болашақ заңгерлердің кәсіби дайындығына оң әсер етті.

Ұлт зиялысы

24 Апр 2018 12

Феномен-бұл ерекше өұбылыс, біртуар тұлғаның қайталанбас кескін-келбеті, болмыс бітімі. Х. Досмұхамедовтің өмірі-соның куәсі"

Каспий өңірі: болашақтың бейнесі

24 Апр 2018 6

2018 жылдың 23 сәуірі күні Каспий сараптамалық клубының кезекті отырысы аясында «Каспий өңірі: болашақтың бейнелері» атты Үлкен Евразия Жастар бастамасының әлеуметтік сауалнама қорытындыларын ұсынумен халықаралық дөңгелек стөл видеокөпір болып өтті.

Пәндік олимпиаданың жеңімпаздары аңықталды

23 Апр 2018 121

2018 жылғы 21 сәуірінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау облысы мен Атырау қаласындағы жалпы орта білім беретін мектептердің 11-сынып оқушылары арасында пәндік олимпиада өткізілді.

Академиялық ұтқырлық – білім берудегі биік белес

23 Апр 2018 36

Ағымдағы жылдың 19 сәуірінде Бішкек қаласындағы Манас университеті басшылығында Түркі университеттер одағының ||| Бас ассамблеясы ұйымдастырылды.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 90

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.