Прокурорлар дәріс оқыды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құқықтану мамандығында оқитын студенттеріне Атырау облыстық прокуратура қызметкерлері дәріс оқыды.

Арайы мамандардың дәрісі университеттің Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика кафедрасының ұйымдастыруымен 2017 жылғы 28 ақпан-3 наурыз аралығында өтті. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Атырау облысы бойынша басқармасының прокуратура қызметкерлері Камеденова А.М., Насенова Э.П., Нұршарипова М.Б., Апсалямова А.Ш., Рахманов Е.Х., Тулегенова С.Б. жоспарлаған кестеге сәйкес «Құқықтану» мамандығының 1,2,3 курс студентеріне «Қазақстан Республикасының 20 жылдағы құқықтық статистикасы», «Сотқа дейінгі тергеп-тексерудің бірыңғай тізілімі», «Сот және прокурорлық статистика», «Әкімшілік құқық бұзушылықтарды есепке алу», «Жол-көлік оқиға картасы», «Кәсіпкерлердің құқықтарын қорғау» тақырыптарында оқыған дәрісі болашақ заңгерлердің кәсіби дайындығына оң әсер етті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 8

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 31

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.

АтМУ командасы І орын алды

6 Дек 2018 106

Желтоқсанның 1-і мен 3-і аралығында Қазақстанның батыс аймақтық ұлттық студенттік лигасының 2018-19 маусымының  I туры басталды. Рүстем Тулеуов жетекшілік ететін баскетбол командасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті командасы 3 команданы ойсырата жеңіп, 1 орынды иеленді.

Көптілді білім берудің өзекті мәселелері

6 Дек 2018 84

Қарашаның 30-ыншы жұлдызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасы аясында «Жоғарғы оқу орындарында көптілді білім берудің өзекті мәселелері» атты аймақтық, ғылыми-тәжірбиелік конференция өткізілді.