Прокурорлар дәріс оқыды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құқықтану мамандығында оқитын студенттеріне Атырау облыстық прокуратура қызметкерлері дәріс оқыды.

Арайы мамандардың дәрісі университеттің Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика кафедрасының ұйымдастыруымен 2017 жылғы 28 ақпан-3 наурыз аралығында өтті. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Атырау облысы бойынша басқармасының прокуратура қызметкерлері Камеденова А.М., Насенова Э.П., Нұршарипова М.Б., Апсалямова А.Ш., Рахманов Е.Х., Тулегенова С.Б. жоспарлаған кестеге сәйкес «Құқықтану» мамандығының 1,2,3 курс студентеріне «Қазақстан Республикасының 20 жылдағы құқықтық статистикасы», «Сотқа дейінгі тергеп-тексерудің бірыңғай тізілімі», «Сот және прокурорлық статистика», «Әкімшілік құқық бұзушылықтарды есепке алу», «Жол-көлік оқиға картасы», «Кәсіпкерлердің құқықтарын қорғау» тақырыптарында оқыған дәрісі болашақ заңгерлердің кәсіби дайындығына оң әсер етті.

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 10

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.