Прокурорлар дәріс оқыды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құқықтану мамандығында оқитын студенттеріне Атырау облыстық прокуратура қызметкерлері дәріс оқыды.

Арайы мамандардың дәрісі университеттің Қылмыстық құқықтық пәндер және криминалистика кафедрасының ұйымдастыруымен 2017 жылғы 28 ақпан-3 наурыз аралығында өтті. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Атырау облысы бойынша басқармасының прокуратура қызметкерлері Камеденова А.М., Насенова Э.П., Нұршарипова М.Б., Апсалямова А.Ш., Рахманов Е.Х., Тулегенова С.Б. жоспарлаған кестеге сәйкес «Құқықтану» мамандығының 1,2,3 курс студентеріне «Қазақстан Республикасының 20 жылдағы құқықтық статистикасы», «Сотқа дейінгі тергеп-тексерудің бірыңғай тізілімі», «Сот және прокурорлық статистика», «Әкімшілік құқық бұзушылықтарды есепке алу», «Жол-көлік оқиға картасы», «Кәсіпкерлердің құқықтарын қорғау» тақырыптарында оқыған дәрісі болашақ заңгерлердің кәсіби дайындығына оң әсер етті.

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 17

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 37

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 70

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 64

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 50

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.