Байқау кеңесінің кезекті отырысы өтті

21 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Байқау кеңесінің кезекті отырысы өтті.

Күн тәртібінде екі өзекті мәселе қарастырылды. Бірінші мәселе бойынша «Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» ШЖҚ РМК –де білім беру қызметінің жағдайы және даму перспективалары талқыланса, екінші мәселе

«Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» ШЖҚ РМК даму жоспарының орындалуы бойынша есептің жобасына келісім беру бойынша қарастырылды.

Бірінші мәселені Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ оқу ісі жөніндегі проректор Утепкалиева К.М баяндаса, екінші мәселе бойынша «Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» ШЖҚ РМК бас бухгалтері  баяндама жасады.

Байқау кеңесіне қатысқандар:

Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің төрағасы - Курмангалиева Жанна Дулатовна;

Білім және ғылым министрлігі Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі департамент директорының орынбасары -

Иргебаев Ержан Турсынханович;

Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ректоры Идрисов Саламат Нурмуханович;

Атырау облысы бойынша Білім саласын бақылау департаментінің директоры Есенгалиев Саткан Ибраевич;

Қазақстан Республикасы президентінің жанындағы мемлекеттік басқару академиясының оқу жұмысы және академиялық мобилділік жөніндегі вице-ректоры Актымбаева Айгуль Сагиндыковна;

М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университетінің экономика мәселелері аймақтық орталығының директоры, экономика және менеджмент кафедрасының профессоры Сулейменова Гульнар Наухановна.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

29 Май 2020 7

Құттықтау сазды бағдарламасының осы аптадағы шығарылымы 25 - 31 мамыр аралыгындағы дүниеге келген әріптестерімізді құттықтауға арналды.

«ӨТКЕНДІ ЕСТЕ САҚТАЙМЫЗ» атты эссе байқауы өтті

29 Май 2020 36

ХХ ғасырдағы саяси қуғын-сүргін - мыңдаған жазықсыз адамдардың қаны мен көз жасына суарылған тарихымыздың шерлі беттерінің бірі екендігі шындық.

«Ұлы даланың ұлы ақыны - Абай!»

28 Май 2020 36

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған тәрбиелік шара онлайн түрде өтті.

Жаңа ахуал білім және ғылым жүйесін түбегейлі реформалауды талап етеді

28 Май 2020 48

Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің үшінші отырысы пандемияға байланысты онлайн-форматта өтті. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев төрағалық еткен жиында адам капиталын дамыту, білім беру, денсаулық сақтау мәселелері талқыланды.