Студенттер сұрақтарына жауап алды

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Саламат Нұрмұханұлы онлайн түрде студенттермен сұхбаттасып, сұрақтарына жауап берді.

Онлайн форматта өткен сұхбатқа студенттер қатысып, сұрақтарына жауап алды.

Студенттер тарапынан,қашықтықтан оқыту формалары,  емтиханды қабылдау, дипломдық жұмыстар мен диссертациялық жұмыстарды онлайн түрінде қорғау,емтихан тапсыру формалары туралы сұрақтар қойылды

Облыстық олимпиада онлайн өтті

25 Май 2020 39

2020 жыл - 19-22 мамыр аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау қаласы мен Атырау облысының жалпы білім беретін мектептерінің 11-сынып оқушылары арасында биология, математика, физика, химия, география, информатика, ағылшын тілі пәндері бойынша жыл сайынғы дәстүрлі олимпиадасы онлайн режимінде өткізілді.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

23 Май 2020 22

Ispace бизнес инкубатор бөлімінің белсенділерінен құралған "Эверест" тобы Iseed Online Hackaton бизнес жобалар сайысында 3 орынды иеленді.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

21 Май 2020 58