Қуандық Түменбаев өз ойын тыңдармандарға ашық жеткізді

Бүгін университетімізде өлең сүйер ақынжанды студенттерден құрылған "Ақтаңгер" ақындар клубының ұйымдастыруымен университетіміздің "70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" аясында халықаралық "Алаш" әдеби сыйлығының иегері, жазушы Қуандық Түменбаевпен инстаграм желісінде онлайн форматта тікелей эфир болып өтті.

Жазушылық өмірден сыр шерткен Қуандық Түменбаев өз ойын тыңдармандарға ашық жеткізіп, көкейдегі сауалдарға тұшымды жауап қайтарды. Қай тұста да, ұлт перзенттерінің ел игілігі үшін ерінбей қызмет еткені мақтаныш. Сондай жанашыр, біртуар тұлғамен өткен әдемі сыр шерту алаңы жоғары деңгейде өткізілді.

Облыстық олимпиада онлайн өтті

25 Май 2020 37

2020 жыл - 19-22 мамыр аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау қаласы мен Атырау облысының жалпы білім беретін мектептерінің 11-сынып оқушылары арасында биология, математика, физика, химия, география, информатика, ағылшын тілі пәндері бойынша жыл сайынғы дәстүрлі олимпиадасы онлайн режимінде өткізілді.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

23 Май 2020 22

Ispace бизнес инкубатор бөлімінің белсенділерінен құралған "Эверест" тобы Iseed Online Hackaton бизнес жобалар сайысында 3 орынды иеленді.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

21 Май 2020 58