Үздік бестік қатары жалғасуда

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ "Филология" мамандығы бойынша да үздік бестіктің құрамына енді.

Бұл - тәжірибелі ұстаздар мен талапты студенттердің жетістігі. Болашақта да үздіктердің алдыңғы қатарынан орын алуына тілекшіміз. Жарайсыздар!

Мамандық бойынша көрсеткіштер:

Облыстық олимпиада онлайн өтті

25 Май 2020 39

2020 жыл - 19-22 мамыр аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау қаласы мен Атырау облысының жалпы білім беретін мектептерінің 11-сынып оқушылары арасында биология, математика, физика, химия, география, информатика, ағылшын тілі пәндері бойынша жыл сайынғы дәстүрлі олимпиадасы онлайн режимінде өткізілді.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

23 Май 2020 22

Ispace бизнес инкубатор бөлімінің белсенділерінен құралған "Эверест" тобы Iseed Online Hackaton бизнес жобалар сайысында 3 орынды иеленді.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

21 Май 2020 58