Студенттермен байланыс сенімділікті арттырады

Бүгін университетіміздің ректоры Саламат Нұрмұханұлы студенттермен онлайн режимде байланысқа шығып, ой-пікір алмасу өткізді

Байланысқа шығу барысында өтпелі кезеңнен өту шараларын қатаң сақтап, денсаулығымызды нығайтып, білім алу үдерісінің үздіксіз болуын назардан тыс қалдырмауды мәлімдеді. Студенттер де ҚО жүйесінің қолайлы екендігін хабарлап, үнемі байланыста отырғандығын байқатты. Студенттермен тығыз байланысты нығайту -  болашағымыздың кепілі! Бәсекеге қабілетті білімді ұрпақ тәрбиелеу - біздің басты мақсатымыз!

Облыстық олимпиада онлайн өтті

25 Май 2020 18

2020 жыл - 19-22 мамыр аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау қаласы мен Атырау облысының жалпы білім беретін мектептерінің 11-сынып оқушылары арасында биология, математика, физика, химия, география, информатика, ағылшын тілі пәндері бойынша жыл сайынғы дәстүрлі олимпиадасы онлайн режимінде өткізілді.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

23 Май 2020 22

Ispace бизнес инкубатор бөлімінің белсенділерінен құралған "Эверест" тобы Iseed Online Hackaton бизнес жобалар сайысында 3 орынды иеленді.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

21 Май 2020 58