«Біз біргеміз» акциясы жалғасын тапты

Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтың тапсырмасына сәйкес қолға алынған шарада 7000-нан астам адамға әлеуметтік көмек көрсету жоспарланған. «Нұр Отан» партиясы халыққа ең керекті бетперделер, санитайзер, сабын мен қолға арналған антисептиктері бар жинақтарды үлестіруді бастады. Мұндай көмек әсіресе Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен жалғыз қалған қарттарға, аз қамтылған көпбалалы отбасыларға және мүмкіндігі шектеулі азаматтарға көрсетіледі. Осы орайда, елімізде «Біз біргеміз» атты бірыңғай акция басталды. Осы аталмыш акция Атырау қаласында да  жалғасын тапты.

Бүгін Ұлыстың ұлы күні Наурыз мерекесінің қарсаңында "Nur Otan" партиясының "Біз біргеміз" акциясы аясында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекетік унивеситетінің ректоры Саламат Нұрмұханұлының бастамасымен және университет жанынан құрылған «Бірлік» бастауыш партия ұйымы, университет қызметкерлері және белсенділері көпбалалы отбасыларға, әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға ұлыстың ұлы күні - Наурыз мейрамымен құттықтап, азық-түлік пен алғашқы қорғаныш құралдарын тарту етті. Мырзағалев Бейбіт Темірбекұлы, «Nur Otan» партиясы Атырау қалалық филиалы төрағасының бірінші орынбасары: - Осы акция аясында 500 отбасын қамтамасыз ету жоспарланып отыр. Оның ішінде ардагерлеріміз және жалғызбасты қарттарымыз бар. Сонымен қатар, әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға да көмек көрсету жоспарымызда бар. Осы шара аясында кеше қаламызың еріктілерімен бірге 250 отбасыға көмек көрсетілген болатын. Бүгін сіздермен бірге акциямызды жалғастыратын боламыз.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 54

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 48

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 50

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 36

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 35

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.