Қашықтықтан оқыту жүйесі басталды

16 наурыздан бастап Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қашықтықтан оқыту жүйесі басталды.

Барлық студенттер мен магистранттар үшін университетте интернет ресурстарының көмегімен «Оnline» режимдегі оқытуға тиісті жағдай жасалған.

Айта кетейік, профессор-оқытушылар құрамы сабақ кестесіне сәйкес білім алушыларды «Оnline» режимдегі қашықтықтан оқытуды бастап кетті. «Platonus» ақпараттық жүйесі арқылы оқытушылар, студенттер, магистранттар тиісті оқу жұмысының көлемін, керекті әдебиеттерді, тапсырмаларды ала алады.

«Біз біргеміз» акциясы жалғасын тапты

22 Мар 2020 116

Елбасы Нұрсұлтан Назарбаевтың тапсырмасына сәйкес қолға алынған шарада 7000-нан астам адамға әлеуметтік көмек көрсету жоспарланған. «Нұр Отан» партиясы халыққа ең керекті бетперделер, санитайзер, сабын мен қолға арналған антисептиктері бар жинақтарды үлестіруді бастады. Мұндай көмек әсіресе Ұлы Отан соғысының ардагерлері мен жалғыз қалған қарттарға, аз қамтылған көпбалалы отбасыларға және мүмкіндігі шектеулі азаматтарға көрсетіледі. Осы орайда, елімізде «Біз біргеміз» атты бірыңғай акция басталды. Осы аталмыш акция Атырау қаласында да  жалғасын тапты.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

21 Мар 2020 43

Сіздерді келе жатқан Ұлыстың ұлы күні – Наурыз мейрамымен шын жүректен құттықтаймыз!

Құрметті Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы, студенттері мен магистранттары, ата-аналар!

20 Мар 2020 63

Әлемдегі COVID-19 коронавирусы қауіпіне байланысты еліміздегі ахуал және алдын-алу шаралары жайында БАҚ арқылы бәріңізде естіп, біліп отырсыздар. Мемлекет басшысы Қ.К. Тоқаевтың Жарлығымен Қазақстанда Төтенше жағдай енгізілді. Инфекцияның таралауына жол бермеу үшін тиісті шаралар қолға алынды.

«Шетелдік» студенттердің хал-ахуалы қауіп тудырмайды

18 Мар 2020 134

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері «Академиялық ұтқырлық» бағдарламасы аясында шетелде білім алып, тәжірибе алмасуда озық нәтижелерімен көзге түсіп келеді. Нақтырақ айтқанда, Түркия мемлекетінде білім алып жатқан «Көптілді білім беру» факультетінің 3 курс  студенттері Жарқынбек Ақниет, Оразбекова Аяулым, Абдыгалиева Дина короновирус дертінің алдын –алуға арналған сақтық шараларымен қамтамасыз етіліп, қауіпсіздік қызметтерінің күшейгендігі туралы мәлімдеме жасады.