«АSU ЛИГА» жартылай финалы өтті

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Жастар саясаты департаментінің ұйымдастыруымен «ASU ЛИГА» ½ жартылай финал ойындары өтті.

Ойын студенттерден құралған «MATRANG» құрамасы, «Үш күріш» құрамасы, «Қызылқоға» құрамасы, «Миллиард» құрамасы, «Элегант» құрамаларының арасында өтті.

Жартылай финалға төрелік еткен қазылар алқасының төрағасы Жастар саясаты департаментінің маманы - Мерей Арыстан, қазылар алқасының құрамында жастар саясаты департаментінің маманы - Сайрагүл Саматқызы, Моңғол елінде Самбодан ересектер арасында өткен Азия чемпионатының жеңімпазы - Жұмабай Парасат және Төлегенов Мейірбек болды.

Ойын барысында студенттер әдемі әуендерімен, көңілді әзілдерімен көрермендердің көңілінен шықты.

Ойын соңында, қазылар алқасының шешемімен «MATRANG» құрамасы, «Қызылқоға» құрамасы, «Миллиард» құрамасы, «Элегант» құрамалары финалға жолдама алды.

Халықаралық әйелдер күнінің қарсаңында ұйымдастырылыған ойын өте жоғарыда деңгейде өтті.

Айта кетейік, «ASU ЛИГА» ойындарының финалы сәуір айында өтетін болады.