«АSU ЛИГА» жартылай финалы өтті

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Жастар саясаты департаментінің ұйымдастыруымен «ASU ЛИГА» ½ жартылай финал ойындары өтті.

Ойын студенттерден құралған «MATRANG» құрамасы, «Үш күріш» құрамасы, «Қызылқоға» құрамасы, «Миллиард» құрамасы, «Элегант» құрамаларының арасында өтті.

Жартылай финалға төрелік еткен қазылар алқасының төрағасы Жастар саясаты департаментінің маманы - Мерей Арыстан, қазылар алқасының құрамында жастар саясаты департаментінің маманы - Сайрагүл Саматқызы, Моңғол елінде Самбодан ересектер арасында өткен Азия чемпионатының жеңімпазы - Жұмабай Парасат және Төлегенов Мейірбек болды.

Ойын барысында студенттер әдемі әуендерімен, көңілді әзілдерімен көрермендердің көңілінен шықты.

Ойын соңында, қазылар алқасының шешемімен «MATRANG» құрамасы, «Қызылқоға» құрамасы, «Миллиард» құрамасы, «Элегант» құрамалары финалға жолдама алды.

Халықаралық әйелдер күнінің қарсаңында ұйымдастырылыған ойын өте жоғарыда деңгейде өтті.

Айта кетейік, «ASU ЛИГА» ойындарының финалы сәуір айында өтетін болады.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 64

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 52

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 52

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 38

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 36

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.