«Sportland» факультет аралық эстафетасы өтті

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  «Болашақ» клубының ұйымдастыруымен « Sportland» факультет аралық эстафетасы өтті.

«Sportland» шарасының негізгі мақсаты - студенттерді спортпен шұғылданып салауатты өмір салтын ұстануға баулып отырып, командамен бірігіп жұмыс жасауға, ұйымшыл болуға үйрету.

Эстафета факультет арасында ұйымдастырылғандықтан, барлық факультет студенттері қатысып, белсенділік танытты.

Эстафетаның қорытындысы бойынша жүлделі I орынды - Физика- математика және ақпараттық технологиялар факультеті, II орынды Экономика және құқық факультеті, III орынды Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдар факультеті иеленді.

Сонымен қатар, сайықа қатысқан гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті мен көптілді білім беру факультеттері алғыс хат пен марапатталды.

Жарыс соңында ұйымдастырушылар сайыстың өтуіне атсалысқан факультеттерге және факультет декандарына, студенттік өзін өзі басқару құрылымына алғысын білдірді!