«Sportland» факультет аралық эстафетасы өтті

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  «Болашақ» клубының ұйымдастыруымен « Sportland» факультет аралық эстафетасы өтті.

«Sportland» шарасының негізгі мақсаты - студенттерді спортпен шұғылданып салауатты өмір салтын ұстануға баулып отырып, командамен бірігіп жұмыс жасауға, ұйымшыл болуға үйрету.

Эстафета факультет арасында ұйымдастырылғандықтан, барлық факультет студенттері қатысып, белсенділік танытты.

Эстафетаның қорытындысы бойынша жүлделі I орынды - Физика- математика және ақпараттық технологиялар факультеті, II орынды Экономика және құқық факультеті, III орынды Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдар факультеті иеленді.

Сонымен қатар, сайықа қатысқан гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті мен көптілді білім беру факультеттері алғыс хат пен марапатталды.

Жарыс соңында ұйымдастырушылар сайыстың өтуіне атсалысқан факультеттерге және факультет декандарына, студенттік өзін өзі басқару құрылымына алғысын білдірді!

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 70

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 58

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 55

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 53

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 39

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.