«Мемлекеттік қызмет мектебі» өз жұмысын жалғастыруда

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментінің басшылығымен «Мемлекеттік қызмет мектебі» жас көшбасшыларды оқыту, мемлекеттік қызметке дарынды, талантты болашақ мамандарды тарту және мемлекеттік мекемелерде тағылымдамадан өткізу мақсатымен оқытуды бастап кетті.

Алғашқы дәріс 2020 жылдың 11 ақпанынан басталды. Енді 1 ай бойына аптасына 1 реттен, әр сәрсенбі сайын болып тұрады.  Атырау облыс әкімі аппаратының Персоналды басқару бөлімінің басшысы Жұмабай Ербол Ізмұқанұлы жүргізген дәріске Экономика және құқық факультетінің 5В051000-Мемлекеттік және жергілікті басқару, 5В050600-Экономика, 5В030100-Құқықтану мамандығының 3 және 4 курс студенттері қатысты.