«ҚАЗАҚТЫҢ АБЫЗ АДАМЫ» әдеби кеш өтті

Ұлыларымызды ұлықтап, даналарымызды төрге оздыру – халқымыздың мерейін үстем ететін игілікті дәстүр.

Бүгін қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына орай Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті экономика және құқық факультеті Қаржы және есеп кафедрасының профессор-оқытушылар құрамы «ҚАЗАҚТЫҢ АБЫЗ АДАМЫ» атты әдеби-сазды кеш ұйымдастырды. Әдеби сазды кештің мақсаты - ұлы ақын Абай шығармашылығын рухани мұрамыз ретінде қабылдап, жаңа буын жас ұрпаққа танытып, терең меңгерту. Ұстаздар Абайдың өлеңдері мен қара сөздерін мәнерлеп оқып, әндерін де айтты. Жиын соңында қаржы және есеп кафедрасы университеттің департаменттрі мен бөлімдеріне, факультеттер мен кафедраларына Абай атамыздың мерейлі жылына арналған әдеби-танымдық шараларды жалғастыру бойынша челлендж жариялады.

Студенттер арасында ашық турнир өтті

27 Фев 2020 4

Университетіміздің спорт мәдени кешенінде Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 – жылдық мерей тойына орай «Гір спорты мен қол күрестен» студент, жастар (ұлдар, қыздар) арасында ашық турнир өтті.

Қазақстан және шет елдер ЖОО-да оқып келген студенттермен кездесу өтті

26 Фев 2020 23

Бүгін Көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен академиялық ұтқырлық бағдарламасымен Қазақстан және шет елдер ЖОО-да оқып келген студенттермен кездесу шарасы өтті.

Олимпиада жеңімпаздары анықталды

24 Фев 2020 38

21 ақпан күні «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығына орай дәстүрлі    Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің ұйымдастыруымен «ТАРИХ ТҰҢҒИЫҒЫНДА» атты тарихшылардың мектеп оқушылары арасында пәндік олимпиадасы өтті.

«Ұлы Дала батыры – Тайманның ұлы Исатай» жинағы жарық көрді

24 Фев 2020 28

2020 жылдың 19 ақпан күні Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Рухани жаңғыру» кеңсесінде  «Мәңгілік ел» ғылыми-зенрттеу орталығының ғылыми қызметкері, қауымдастырылған профессор, ҚР Тарих және қоғамтану ғылымдары Академиясының академигі Аманкелді Шамғоновтың «Ұлы Дала батыры – Тайманның ұлы Исатай» атты кітабының тұсаукесер рәсімі өтті.

Қоғамды басқарудағы технологиялар мен кәсіби этика пәнінен «Мемлекеттік және муниципалды қызметкерлердің кәсіптік этикасы» тақырыбындағы қонақ дәрісі өтті

21 Фев 2020 8

2020 жылдың 21 ақпан күні «Менеджмент» кафедрасында 6В04103 – Экономика және мемлекеттік басқару мамандығының 1 курс студенттеріне пәні бойынша қонақ дәрісі өткізілді.