Өзара ынтымақтастықты дамыту туралы меморандум

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  Атырау облыстық прокуратурасымен оқу орны арасындағы өзара ынтымақтастықты қалыптастыру және дамыту мақсатында меморандумға қол қою рәсімі өтті.

Меморандум аясында университет ректоры Саламат Нұрмұханұлы мен Атырау облысының прокуроры Халидулла Зиноллаұлы арнайы құжатқа қол қойып, алда ұйымдастырылуы тиіс шараларды талқылады. Кездесуге прокуратура қызметкерлері мен университеттің юриспруденция мамандығы студенттері, оқытушылар қатысты. Жиын барысында бірқатар мәлелер қаралып, студенттердің прокуратура органдарының қызметі, оның қоғам үшін маңыздылығы туралы кәсіби білімдерін тереңдету сияқты ұсыныстарын білдірді. Айта кетейік, меморандум мақсаты - құқықтық білім, ғылыми-зерттеу саласындағы ынтымақтастықты ныйғайту.